Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Togg 1.5 Milyon

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,232
1,060
113
O işler öyle değil dostum. Sizin gözünüzü boyuyorlar. Ülkede güçlü ve aklı başında bir muhalefet olmadığını ben de kabül ediyorum. Ama öyle senin anlattığın gibi değil o işler. Türkiyenin uluslararası arenada bir ağırlığı yok. Burada şimdi birbirimizi kandırmayalım. G-20 den bile düşmek üzereyiz

Madem bu kadar güçlüyüz neden o zaman tek bir telefonla rahip salınıverdi :) kendini iyi kandırmışsın ama başkalarını zor keklersin bu argümanlarınla

Birileri osursa yıkılacak kadar kırılgan bir ekonomiye sahibiz. Ne gücünden bahsediyorsun. Akşam pazarında meyve sebze artığı toplamaya giden emeklilere bakarsan oradan görebilirsin ülkenin gücünü itibarını. Bu devlete yıllarca hizmet etmiş emekliler onlar çünkü

Dolar 32 lirayı geçmiş, ülke mülteci çöplüğüne dönmüş hala birşeyler yazabilecek yüzün, özgüvenin var. Bravo ne diyim. Özgüvenine hayran kaldım. Milyonlarca insan bu hayat pahalılığında 17 bin lirayla hayatta kalmaya çalışıyor bu ülkede. Acunun Survivor programı bunun yanında ne ki. O yarışmadakilere aylık 17 bin lira versinler hadi 1 ay yaşa desinler bakalım yapabilecekler mi :)

Boş konuşuyorsun. Kusura bakma. Kimsenin de tarafını tutmuyorum bu arada

İktidarı da muhalefeti de umrumda değil. Kimseden 1 lira nemalandığım yok. Hiçbir partiden hiçbir menfaatim de yok
Max fox tv kafası.
Rahip brunson bla bla
Sen kardes kardesi skerken burada abd stanford, mit de savaş uçağı üretecek mühendisler yetiştiriyordu.
Gerceklik diye bir sey var.
Abd'yi nasil karsina alican dingil misin bu gelismemislikle.
Anca yeni bir toplum yaratacaksin gocle
Icerideki kindar nesli yok edeceksin..
Birlik olup geliseceksin
Muhendislikte, bilimde ileride gidip
Inanan bir toplum insa edeceksin

mustafakerim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
259
63
Çok degil bizim paramız degersiz 🥲🥲 50 bin dolar muadillerine kıyasla normalde yeni çıkmış ilk kez araba ureten bir firma için fazla.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Çok degil bizim paramız degersiz 🥲🥲 50 bin dolar muadillerine kıyasla normalde yeni çıkmış ilk kez araba ureten bir firma için fazla.
Dacia Sandero falan bile 1 milyondan aşağı değildir herhalde şu an. Arabanın camları manueldi. Gerisini sen düşün :)

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Bunlarda hep öyle petrol bulundu dedi mazot 45 TL oldu gaz bulundu dedi 25 TL oldu araba yaptık dediler 2 milyon araba fiyatı oldu cahil bir toplum yüzünden bizde cezasını çekiyoruz malesef
50 yaş ve üzeri jenerasyon toprağa girmeden birşey düzelmez ülkede. Ama gerçi o açığı da mültecilere , araplara vatandaşlık verip oy kullandırarak kapatıyorlar.
İşin bug ını bulmuşlar. Oylar erirse bir şekilde gene ikame ediyorlar.

Son düzenleme: