Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Tokmakçı Artık Tak Etti Hedef 2 Adım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,872
1,868
113
@mehmetinho @batşuayi birader siz niye kafanıza göre iş yapiyosunuz ben golden yaklaşık 2 dk önce like atmışım ama siz admine yanlış bilgi veriyosunuz son beğeni hakkında daimon da çekiilise almadi o yüzden şans parası dediginiz seyin bazen ne kadar önemli olduğunu en iyi sizin biliyo olmanız lazım yani boş yere başkalarının da nasibini etkilemeyin doğru bilgi verin bana yaptığınız hatayi başkalarına da da yapmayın

batşuayi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
258
83
@mehmetinho @batşuayi birader siz niye kafanıza göre iş yapiyosunuz ben golden yaklaşık 2 dk önce like atmışım ama siz admine yanlış bilgi veriyosunuz son beğeni hakkında daimon da çekiilise almadi o yüzden şans parası dediginiz seyin bazen ne kadar önemli olduğunu en iyi sizin biliyo olmanız lazım yani boş yere başkalarının da nasibini etkilemeyin doğru bilgi verin bana yaptığınız hatayi başkalarına da da yapmayın
Canım kardeşim gol oldu sen beğendin iftira atma lütfen

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,872
1,868
113
Canım kardeşim gol oldu sen beğendin iftira atma lütfen
Iftira niye atayim beğeni dksina bak gol dksina bak burda kaç kez çekiliş dişi olduk hepsi de hakkıyla geç beğendik diye oldu bu kez farklı bi durum olduğu için dile getiriyorum iftira diyosun bide

batşuayi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
258
83
Iftira niye atayim beğeni dksina bak gol dksina bak burda kaç kez çekiliş dişi olduk hepsi de hakkıyla geç beğendik diye oldu bu kez farklı bi durum olduğu için dile getiriyorum iftira diyosun bide
Peki haklısın

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,389
13,592
113
Beyler bu konu tartışma konusu değil lütfen adamın rolünü sabote etmeyin Dm den halledin işinizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...