Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı tolga1453 | Günün Kuponu

Kupon Miktarı
3252
Kupon Oranı
3.02

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
Gececsin yani bende yaptım bir forumda Başkan bu isler hep can sıkıcı bazı kişilerle uğrasamak hep sıkıntı bazıları adamı bankıyon sabah kadar 30 hesap açıp geliyor banliyön ıp engelliyorum bu sefer farklı telefondan deniyor cakal
Aynen bak @Aekrem var kapıdan kovsan bacadan geri geliyor bizde saldık artık çok böyleleri

tolga1453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
522
557
93
Tekrar bir yere para yatıracam arkadaşlar bir NBA kuponu daha patlatırız bu sefer sürpriz olsun en güvendiniz siteyi de söyleyin oynayalım dediniz maçlarındaki kazanırsak dağıtım yaparız para Muhammet’i yapacakmışız anladım

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
Aynen bilirim bizde şey yapıyorduk em salıyorduk ama hiçbir konuya cevap vermez konu açamaz etkinlik alamaz yapıyorduk kısaca sade ve konuları görüyordu
Şey varmıydı Peki en çok yorum yapana ödül mesela bizde @Pikaçuu var saniyede 3 4 yorum atma kapasitesiyle her ödülü alır bizden

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,872
1,868
113
Tekrar bir yere para yatıracam arkadaşlar bir NBA kuponu daha patlatırız bu sefer sürpriz olsun en güvendiniz siteyi de söyleyin oynayalım dediniz maçlarındaki kazanırsak dağıtım yaparız para Muhammet’i yapacakmışız anladım
Ben yatıyorum dost bol şans olsun sana inşallah kazanırsın Allah rahatlık versin herkese

sahhhhin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
340
101
43
Hiltonbet

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Vbete atabilirsin onayli hesap varsa

tolga1453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
522
557
93
Şey varmıydı Peki en çok yorum yapana ödül mesela bizde @Pikaçuu var saniyede 3 4 yorum atma kapasitesiyle her ödülü alır bizden
Valah yok dün ben forum ismi vermeyecek ama genelikle bizimkiler para üzerine yürüdüler siteler para yatıma üzerine etkinliki vardı sponsor sitlere 1 ayda en çok yatırım yapanlar arasından bir kişiye 10bin diğerine 7.5 diğerin filen gidiyordu ama ayrılı çok sıkıntılı ayrıldım ordan bir kac üyenin parasına çöktü site adminler site tarafını tuttu bende bıraktım milletin bakına giremem diye daha çok anlayacan site köpegi olmuslardı

enes0818

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
214
149
43
atalalanta newyork en düşük baremden üst

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
Valah yok dün ben forum ismi vermeyecek ama genelikle bizimkiler para üzerine yürüdüler siteler para yatıma üzerine etkinliki vardı sponsor sitlere 1 ayda en çok yatırım yapanlar arasından bir kişiye 10bin diğerine 7.5 diğerin filen gidiyordu ama ayrılı çok sıkıntılı ayrıldım ordan bir kac üyenin parasına çöktü site adminler site tarafını tuttu bende bıraktım milletin bakına giremem diye daha çok anlayacan site köpegi olmuslardı
kuponu bozmadın değil mi dost