Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı tolga1453 | Günün Kuponu

Kupon Miktarı
3252
Kupon Oranı
3.02

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
Knk bi sana birde clevnıd diyen arkadaşa kaldık senin kuponda yatmış geçmiş olsun bu kuponlar gelirse 3kisi seçecekmiş yarın icin 500 er Yolacam yarın akşam etkinlik açarlar bende katılırım malum ben 3 4 günde bir yatırıyorum o aralar param olmuyor :)
Clev dedik dogrudur :)

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,910
24,155
113
atlantaya come back yaptırdık 7 fark öne geçirdik hemen ardından 8*0 seri yedi kamiller olduramadık dost
Atlanta tam mal takim her maci zora sokuyorlar yemnle gecenlerde 3 lu kombin im vardi bunlara kaldim yine 2 farkken son sn allley oppu kacirdi bomboş ondan oncede yine öne gecmisti o mac la ayni senaryo olmuş

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
Atlanta tam mal takim her maci zora sokuyorlar yemnle gecenlerde 3 lu kombin im vardi bunlara kaldim yine 2 farkken son sn allley oppu kacirdi bomboş ondan oncede yine öne gecmisti o mac la ayni senaryo olmuş
aynen son anlarda 2 de 1 attı young kardeş sonra fark 3 çıktı fln mallık diz boyu

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,872
1,868
113
@tolga1453 milwaukee yener gelmiş benim ama atlantadan 1 sayı ile gitmiş yazık olmuş çok geçmiş olsun şimdi girebildim