Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Trabzonspor Bu Sene Şampiyon Olur Mu?

Trabzonspor Bu Sene Şampiyon Olur Mu?

• Kullanılan toplam oy
    78

boukharii

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
359
63
Ahmet Ağaoğlu'nun "Trabzonspor'un alacagi şampiyonluk kupası butun Anadolu şehir takımlarının kupasidir" açıklaması diğer taraftan Eskisehirspor'la olan catiskilari.... Eskişehirspor'un malum durumu ve transfer yapabilmek için Trabzon'dan alınması gereken bir muvafakatname... Ahmet Ağaoğlu siyaset üslubu ile yaklaşıyor olaya....fener+GS+bjk+İBB/Anadolu takımlari kaplastirmasi.... Millet/cumhur ittifakı bir bakıma... Asıri uc kamplastirma politikası ..klasik Karadeniz Kafası... Şampiyon olsan ne olacak .... Anadolu zerrece umudu vs..değil yani...bize ikinci yarı sorun çıkarmasın Anadolu kulüpleri yeter diyor... Eskişehirspor tutumu ile de aba altından sopa gösterip sonunuz böyle olur diyor güya...ucuz politikalar ...Abdullah Avcı için de birkaç cümle .... Doğu/Batı catiskisi olan ama asla işin sonunu getirecek bir karakter koyabilecek biri değil...

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
ahmet başkan öyle dedi, hakem böyle yaptı işlerini geçti bu iş. tartışıcak bir şey yok. bjk,gs,fb 3 maç üstüste kazandı mı kazanır mı belli değil.

hadi diyelim TS 8 puan aldı (Misal) hakemle :D 8 puanıda sildik...

sen (bjk) giresundan evinde 4 yedin, hakem mi attırdı, (fb) 9 kişiyi yenemedin, odur budur gs fb bjk rezil halde... Bizimkiler bu haldeyken TS'ye taş atmak saçma.

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Ahmet Ağaoğlu'nun "Trabzonspor'un alacagi şampiyonluk kupası butun Anadolu şehir takımlarının kupasidir" açıklaması diğer taraftan Eskisehirspor'la olan catiskilari.... Eskişehirspor'un malum durumu ve transfer yapabilmek için Trabzon'dan alınması gereken bir muvafakatname... Ahmet Ağaoğlu siyaset üslubu ile yaklaşıyor olaya....fener+GS+bjk+İBB/Anadolu takımlari kaplastirmasi.... Millet/cumhur ittifakı bir bakıma... Asıri uc kamplastirma politikası ..klasik Karadeniz Kafası... Şampiyon olsan ne olacak .... Anadolu zerrece umudu vs..değil yani...bize ikinci yarı sorun çıkarmasın Anadolu kulüpleri yeter diyor... Eskişehirspor tutumu ile de aba altından sopa gösterip sonunuz böyle olur diyor güya...ucuz politikalar ...Abdullah Avcı için de birkaç cümle .... Doğu/Batı catiskisi olan ama asla işin sonunu getirecek bir karakter koyabilecek biri değil...
Bir Eskişehirsporlu olarak dediklerine harfiyen katılıyorum. Bu saatten sonra kim şike var diyorsa Fetönün ekmeğine yağ sürüyor demektir. Sahte delil üretmek kumpas kurmak bunları Fetö çok iyi yapar. Tıpkı Ergenekon davasında sahte delillerle tuzaklarla şerefli askerlerizi yargıladıkları gibi. Her kim ki, "ama deliller var" diyorsa bilinki o kişi eskiden Fetöye sempati duyan birisidir ya da kripto Fetöcüdür.

boukharii

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
415
359
63
ahmet başkan öyle dedi, hakem böyle yaptı işlerini geçti bu iş. tartışıcak bir şey yok. bjk,gs,fb 3 maç üstüste kazandı mı kazanır mı belli değil.

hadi diyelim TS 8 puan aldı (Misal) hakemle :D 8 puanıda sildik...

sen (bjk) giresundan evinde 4 yedin, hakem mi attırdı, (fb) 9 kişiyi yenemedin, odur budur gs fb bjk rezil halde... Bizimkiler bu haldeyken TS'ye taş atmak saçma.
Trabzonspor takımına taş attığım vs..yok. Olsun tabii ki En doğru futbolu kim oynuyorsa olsun,daha tabii ne olabilir....Konya olsun,Alanya,Antep vs..Karşı olduğum şey: Dünün yöneticileri şampiyon olmak için hangi argümanları kullanıyorsa bugün aynı şeyi Ahmet Ağaoğlu un yapması ... Sözgelimi Trabzonspor sampiyon olsa akıllarda kalacak olan şey Trabzon'un oynadigi futbol vs..değil Ahmet Ağaoğlu un Ali kıran baş kesen,ukalaca yaptığı aciklamalar olacak..çok fazla konuşuyor... Diğer taraftan Eskişehirspor ile yaşadıkları polemik/yapilan açıklamalar....Doğru değil bunlar,bunu anlatmak istemiştim..Bir kıymeti/değeri mi olacak şampiyonluğun bunu sorgulamak...polemik olsun diye yazmadım..selamlar..

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Karabük kalecisi geldi aklıma sırf para alabilmek için 93. Dakikada kornerde fener kalesine gelmişti pust, maç sonrasida çıkıp emenikeye hain demisti

Bitcoin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
27
28
Fenerliyim Trabzon şampiyon olacağına galatasaray şampiyon olsun türkiyenin en çirkef takımı trabzon

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Bir Eskişehirsporlu olarak dediklerine harfiyen katılıyorum. Bu saatten sonra kim şike var diyorsa Fetönün ekmeğine yağ sürüyor demektir. Sahte delil üretmek kumpas kurmak bunları Fetö çok iyi yapar. Tıpkı Ergenekon davasında sahte delillerle tuzaklarla şerefli askerlerizi yargıladıkları gibi. Her kim ki, "ama deliller var" diyorsa bilinki o kişi eskiden Fetöye sempati duyan birisidir ya da kripto Fetöcüdür.
Yooo ben eskidende sövüyordum yıllarca Akp Fetö seviciliği yaptı ben yine sövüyordum hatta ilk fetö diyende Defne Jos Foster kadınıda katlettiler yazık genç yaşta gitti. şike yoktur diyeninde aklından şüphe ederim gerizekalının tekidir. İyi ki darbe oldu aman hemen ben de suçu oraya atayım kumpas kuruldu :D Yıllara göre şekil alan bir açıklama serisi var Aziz yıldırım'da bunu görmeyen salağın tekidir zaten.
Ayrıca yeni çıkan kararın hiç bir yerinde . Şike yoktur yapılmamıştır kumpas vardır diye bir şey yok.
Bu arada Eskişehirspor Dahada beter olsun 8 yıldır o kağıdı veriyor muyuz veriyoruz ama başkanları ve taraftarı her şeyi hakettiği için inşALLAH BAL ligine düşerler.