Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Trabzonspor Galiba Bu Sene Olacak... Olacağız..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Beyler konu dışı bisey sorcam bu vbette homeworkda bana Altay Trabzon maçını sordu ben bunu yaptım 1<2 yani 2. Yarı daha çok gol olur anlamında dogrumudur Google de bir küçüktür 2 anlamı yazıyor
Bronyarin bellinolur ogrenemezsennsonuclar gecmiste gozukuyor.ayrica neden boyle zor yapmislarki aw

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,165
837
113
Beyler konu dışı bisey sorcam bu vbette homeworkda bana Altay Trabzon maçını sordu ben bunu yaptım 1<2 yani 2. Yarı daha çok gol olur anlamında dogrumudur Google de bir küçüktür 2 anlamı yazıyor
ikinci yarı daha çok gol olur demek
1>2 de tam tersi

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
Konyaspor 2.olabilir bence taş gibi takım
Bu sene TRABZONSPOR olsun artık
Samsundan sevgilerle

Vanolas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,238
908
113
Trabzon burdan şampiyonluk verirse bi 50 sene daha olamaz heralde :D

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Uçak kazası olmadıkça Şampiyon Trabzonspor, hayırlı olsun... Yanlış anlaşılmasın uçak kazası da olsa yine favorim TS. Ama işte işler biraz karışır. Başakşehir iyi toparlandı Emre'yle.
Ben Fenerbahçeliyim Trabzon şampiyon olsun isterim yıllarca Trabzon hakemler tarafından doğrandı belki şampiyon olacaktı elinden alındı bu senede destekleniyor burası Türkiye ne olacağı belli olmaz Fenerbahçe liderdi otobüsü kurşunlandı şampiyonluğu gitti birileri engellemezse Trabzon şampiyon olur zaten bu senede olamazsa bir daha zor olur

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Büyük ihtimal Trabzonspor şampiyon ama nedense benim aklıma hep Hamili şotalı ünallı tolunaylı abdullah ogün o efsane kadro geliyor o kadro nasıl şampiyon olamadı halen inanamiyorum bir Fenerbahçeli olarak

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
5 sene Doğu Karadenizde bir ilde okudum yakın dostluk ettiğim Trabzonspor yönetiminde abilerim vardı ve her sene şampiyon olacaklarmış gibi heyecan içindeydiler,inançlarını hiçbir zaman yitirdiklerini görmedim,lakin sürmene kavşağındaki Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan saldırı Trabzonspora ve Trabzona gölge düşürdü bana göre saldırıyı yapan kişinin Teröristten farkı yoktur,Fenerbahçeliyim Trabzonsporunda sampiyon olmasını isterim,bu senede gayet emin adımlarla ilerliyorki en yakın rakibine 10 puan fark atmış durumda daha çok maç var ne olacağı belli olmaz,bu oyunlarını nde isteklerini sürdürürlerse şampiyon olmaları içten bile değil,şampiyonluk yolundaki en büyük rakipleri ise Fenerbahçe ve Başakşehir şahsen ben gelecek haftadan itibaren Trabzonsporun düşüşe geçeceğini düşünüyorum eğer ki düşüşe geçerlerse şampiyonluk elden yaşayıp göreceğiz..

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
Şimdi 7 maç kaybetmesi lazım TS'nin. Hadi biri bjk ile kaldı 6... (hoca geldi, takım uçtu vs)

bu gsnin tsyi yenme ihtimali yok. fb belki... kısaca tsyi yenicek takım yok.

devrearası iyi transferler olursa bilmem ama anladığım kadarıyla bütçede yok bizim takımlarda. Maaş alabilen oyuncu şükür için camiye kiliseye kapatıyor kendi...

Kısaca ihtimal yok dostlar...
İdaa edıyorum gs fb bjk bu havsileri kizartıp kızartıp yer acık ve net söylüyorum bunuda ss alin avcıdan teknık adam olmaz