Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Trakya Hk.

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,721
1,465
113
Benim anlamadığım bir konu var helikopter ler sabahtan beri uçup duruyor Trakya üstünde bu olaya hakim olan var mı bilen varmı sorun nedir vallahi korkudan değil meraktan soruyorum heryerden araştırıyorum bulamadım

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,721
1,465
113
Benim anlamadığım bir konu var helikopter ler sabahtan beri uçup duruyor Trakya üstünde bu olaya hakim olan var mı bilen varmı sorun nedir vallahi korkudan değil meraktan soruyorum heryerden araştırıyorum bulamadım
Bu helikopter ler sabahtan beri neden üstümüzden uçuyor???

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,001
4,184
113
15 temmuz kutlamalarına tatbikat hazırlık yapıyorlardır..ama bu saaatte ne alaka dimi

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,721
1,465
113

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,442
6,774
113
Valla sanmıyorum 50 tane geçti biri gidiyor bir
Yok araştırdım tüm sosyal medyada Trakya haber hiçbiryerde yok be de öyle sandım ama çok geçti hatta şuan 2 tane daha gidiyor anlamiş değilim bir boklar dönüyor ama dur bakalım
Eğitim amaçlı olabilir

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,479
896
113
Panik yapma dostum benim o öyle Silivri’den Tekirdağ’a doğru tur atayım dedim sıkıldım

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Yangın vardı edirne'de istanbul Çanakkale'den destek geldi o yüzdendir

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Yüksek ihtimalle MTA'ya ait maden araştırma helikopteridir sen görmemişsindir ama mutlaka altında bir aparatta takılıdır genellikle yüzey taramada kullanılıyor

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,434
22,702
113
İmmobile Beşiktaş'ta ondandır

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,555
9,213
113
Kanka rakı viski sıfır çekiyormuş düğün varmış herhalde tekel platformu baskani emir vermiş alkol desteği verilicek havadan

Tufan1071

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,045
436
83
15 temmuz bonuslar loadinggggggg.........