Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Trambet - 30 TL Yatırımsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
İlk bonus duyulduğunda üye oldum hemen eklendi şimdi yoğunluk var ondan eklenir

hoti91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
120
113
43
Beyler bonus şartları kesin mi ? bu site zaten para yatirmayacak gibi geliyo bi de şartlarda eksiklik yapip adamlarin eline bahane vermeyelim.

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
site cok kötü duruyor cevrim tamamlansa bile parayı alamayız gibi geliyor ya hayırlısı :)

cenk46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
111
43
bu site 40 yıllık adımı ve tc me yanlış diyor anlamış değilim kimliğimi yanıma aldım tekrar tekrar girdim yine yanlış diyor sorun bende olamaz adımı biliyorum soyadımıda biliyorum tc yi icat oldu olalı ezbere biliyorum ama yinede yanlış diyor

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
bu site 40 yıllık adımı ve tc me yanlış diyor anlamış değilim kimliğimi yanıma aldım tekrar tekrar girdim yine yanlış diyor sorun bende olamaz adımı biliyorum soyadımıda biliyorum tc yi icat oldu olalı ezbere biliyorum ama yinede yanlış diyor
Onu bende denedim yanlış diyor muhtemelen belge atıyosun onaylaniyor sitem onaylamiyor

iceman22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
250
44
28
şansımı s.keyim.gana 2 gol atar dedim 250 kazandım( kupon daha öylece beklemede gerçi ) canlı destek 1 saattir yok.tc yi onaylamıyor kuponlar sonuçlandırılmıyor.arayüz desen berbat.bu bonusu ilk ben çeviririm gibi ama ödeme yapmazlar bence.hiç ışık yok.

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
şansımı s.keyim.gana 2 gol atar dedim 250 kazandım( kupon daha öylece beklemede gerçi ) canlı destek 1 saattir yok.tc yi onaylamıyor kuponlar sonuçlandırılmıyor.arayüz desen berbat.bu bonusu ilk ben çeviririm gibi ama ödeme yapmazlar bence.hiç ışık yok.
300 liralık oynadınmı valla helal olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...