Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Transfer Dönemi Bugün Sona Eriyor

nothingman18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
80
28
En iyi transferleri Beşiktaş yaptı bence farklı eller karanlık güçler tiyatrolar oynanmazsa Beşiktaş açık ara şampiyon olur ..

nothingman18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
80
28
Niye Fenerbahçe bal takım mi 😀
Genelde Beşiktaş Fenerbahçe yada Galatasaray ile şampiyonluk yarışı verse hem medya hem karanlık eller önümüze çıkıyor bu ülkede üç buyukler arasında hakkı en çok yenmiş şampiyonluklari çalınmış tek kulüp bilen biliyor gören görüyor kardeş.

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Genelde Beşiktaş Fenerbahçe yada Galatasaray ile şampiyonluk yarışı verse hem medya hem karanlık eller önümüze çıkıyor bu ülkede üç buyukler arasında hakkı en çok yenmiş şampiyonluklari çalınmış tek kulüp bilen biliyor gören görüyor kardeş.
Fenerbahçeye yapılan kumpaslar kime yapıldı kardeş?

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Sinirlenmek yok reis akışına bırak GS genellikle böyle yapar forvetsiz şampiyon olmuş bi takım tam mevkiinde oynayınca oyuncu hiç bulamıyordu Okan hocam düşünsün biz maçlarımızı izleriz stres tavan yapar 😇 🧐
Zaten kanat oyuncusu vardı da ne oldu ki zaha felan olmaması daha iyi kanatsız da gider sol kanat zaten bizde işlemiyordu

espender

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
74
33
18
futboldan pek anlamam ama zaha ve keremin koşarken adım aralığı ritminin olmaması ve gögüs omuz koordinasyon bozukluğunu düşününce üstüne birde özellikle keremin topa ilk dokunuştaki skandal top kontrolü vs zaten her ikisi aynı anda oynadığında maç başına top kaybı ortalaması 16 17 oluyo. takım hücuma çıkarken kaptırdıkları toplar takımın geri dönmesi takımıda yoruyo falan filan bütün bunları toplayınca sezonun en iyi 2 transfer hamlesi bu ikisinin gitmesi gibi görünüyor. gündem dışı olarak ise paul wanner. şok oldum çocuğu izleyince aynı arda. ikiside 2005 doğumlu ikiside solak ikiside yetenekli ikiside süratli değil çabuk değil ama bu paul bizim ardadan farklı olarak çok fazla dripling deniyor. kıskandım bizim arda neden denemiyor amk

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
362
186
43
Sara alt lig dediğin Championship oyuncusu ve Fb BJk Gs koy o lige premier lige çıkmakta zorlanır alt lig dediğin lig bizim takımları zorliycak çok takım var orda
Hocam açıklama yapmana ne gerek vardı. Geldiği ligi biliyorum. Zorlu rakiplerin olması alt Lig olduğu realitesini değiştirmiyor. Ayrıca FB BJK ve GS mevcut kadrolarıyla koy o lige zorlanmadan üst ligi görür. Burada biraz abartı var.

Çok para verildiğini ligin sonunda sizde anlayacaksınız.

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
862
311
63
betwildScreenshot_2024-09-13-23-46-36-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg 5 dk çekim

Son düzenleme:

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,019
2,701
113
Hocam açıklama yapmana ne gerek vardı. Geldiği ligi biliyorum. Zorlu rakiplerin olması alt Lig olduğu realitesini değiştirmiyor. Ayrıca FB BJK ve GS mevcut kadrolarıyla koy o lige zorlanmadan üst ligi görür. Burada biraz abartı var.

Bizim 3 büyükten çok daha iyi takımlar var bakma Avrupa'da denk gelemiyoruz yoksa bizi havada karada suda 3 takımı koy 1 ya da 2 si üst lige belki çıkar 3 büyük takımımız diyorum bak diğer takımlar averaj takımı olur

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,720
15,145
113
futboldan pek anlamam ama zaha ve keremin koşarken adım aralığı ritminin olmaması ve gögüs omuz koordinasyon bozukluğunu düşününce üstüne birde özellikle keremin topa ilk dokunuştaki skandal top kontrolü vs zaten her ikisi aynı anda oynadığında maç başına top kaybı ortalaması 16 17 oluyo. takım hücuma çıkarken kaptırdıkları toplar takımın geri dönmesi takımıda yoruyo falan filan bütün bunları toplayınca sezonun en iyi 2 transfer hamlesi bu ikisinin gitmesi gibi görünüyor. gündem dışı olarak ise paul wanner. şok oldum çocuğu izleyince aynı arda. ikiside 2005 doğumlu ikiside solak ikiside yetenekli ikiside süratli değil çabuk değil ama bu paul bizim ardadan farklı olarak çok fazla dripling deniyor. kıskandım bizim arda neden denemiyor amk
Sonunda duygularıma tercüman biri. Kerem çok abartılıyor. Top kontrolü leş, sürekli halısahada oynuyormuş gibi topu alıp gereksiz yere 2-3 kişinin arasına dalardı. Son vuruş desen zaten bitik. Ha diyecekler ki o kadar gol asist yaptı. Kopenhag maçında kaçırdıklarıni keşke atsaydi da o kadar gol asist yapmasa da olurdu. Çoğu çerez maçta gol atan adamı nabauim, onun yerinde kim olsa zaten onun attığı pozisyonların çoğunu atardı

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,584
6,630
113

verilen paraya neden bakıyoruz dost burada 2 maç oynadı gayet eli yüzü düzgün topçu. dikine pasları tak diye salıyor. duran topları da etkili kullanıyor. gsden bu sezon bi cacık olmaz belki ama bazı topçular piyasasını korur onlardan birisi da sara. fener kadro kalitesi son 5 senedir falan var ayrıca her sezona fener kadro olarak önde girer ama sonuç ortada. bu sene beşiktaş takılmaz bence. direkt skora oynuyorlar talisca cenk q7 li sezona benziyor. rafa immobile'ye joao mario'u da eklediler şampiyonluk favorisi onlar bence bu sezon için. gsli olarak gsnin durumunu suan ben çözemiyorum son 2 sezondur ekim sonrası açılıyor takım. ocak ayına kadar nası gidecek bakalım.

Mtn33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
538
427
63
di mariada gelecekti yalan oldu :D