Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Truvabet 200 Freespin Deneme Bonusu (Yatırımsız)

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,371
9,058
113
Abi şu qr doğrulama nasıl yapıyoruz biri hayrına soylesinya

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,371
9,058
113
Beyler ben dogrulamayi yaptım bonus eklenmedi gözükmüyor

serum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
259
71
28
Benim dün geceden beri eklenmiyor yok kimlik resmi istediler yok bilmem ne hepsini verdik hala bekliyoruz kim kimi deniyor anlamadım gitti

D10038

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
159
84
28
Eskiden kaleydi görünce sasirdim

nvsactive

Tanınmış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
742
113
İptal ettiler havaleyi payfix ile çekim verin dediler

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
925
503
93
250 çekim verdim gelirse yazarım

nvsactive

Tanınmış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
742
113
Call center teyit için aramış açmamışım tekrar çekim verdim :D

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Artemisbet in yan kolu değil mi ?
Aynen kardeş siteler.Ama şunu belirteyim, Artemis değil ama bu Truvabet milletin anasını avradını bacısını çok aglatmis bir sitedir.10 seneden fazladır bilirim, yani öyle böyle değil ve hatta ve hatta; dolandırıcı site denildiğinde ilk akla gelen site idi .Şu da var şu an ismini vermeyeceğim bir tg kanalinin ki çok üyesi var 70k üzeri, ana sponsorlaridir.

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,895
6,697
113
Aynen kardeş siteler.Ama şunu belirteyim, Artemis değil ama bu Truvabet milletin anasını avradını bacısını çok aglatmis bir sitedir.10 seneden fazladır bilirim, yani öyle böyle değil ve hatta ve hatta; dolandırıcı site denildiğinde ilk akla gelen site idi .Şu da var şu an ismini vermeyeceğim bir tg kanalinin ki çok üyesi var 70k üzeri, ana sponsorlaridir.
Zor site olduğu belli . Bi deneme ekleyecek 40 şart sundu . Artemis iyidir ama truva berbat her hallerinden belli

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Zor site olduğu belli . Bi deneme ekleyecek 40 şart sundu . Artemis iyidir ama truva berbat her hallerinden belli
Artemisin etkinliginden çok para çektim ama bir süredir o kanalı kapattım.100 verirdi mesela 400 yaptın 100 yatırıp 400 çekiyorsun, ya da 1000 yaptın 250 yatırıp 1000 çekiyorsun.Cikan meblağın yüzde 25 ini yatırıp meblağ tutarını çekiyorsun, çevrim falan yok, yalan yok truvanin da birkaç etkinliğinden cekim yaptim şu anki durumları itibarıyla böyle küçük tutarlari , bonusları değerlendirin ama büyük yatirimlari asla tavsiye etmiyorum

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Skim bunları ben 250 tl için 40 takla atıyorlar sildim Google uygulamasını hesabınıza felan girerler aman dikkat..