Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Tumbet 25 FreeSpin Deneme Bonusu

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,451
938
113
50tl çektik yine ben bu siteye yatırım yapmaya başlayacağım ya :D her fs verdiğinde tam 50tl oluyor çekiyorum :D

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
Hiç bi yatırımım yok daha önceden , deneme bonusu aldım bi tek eklenmemiş benim gibi olup eklenen varmıdır

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
bonus ile maks çekim limiti varmı sorabilen varmı kasa 250 oldu da

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Şuna baksanıza beyler normal mi 50 verdi kırmızıya all in yaptık
dostum ruletin mantigi aslinda zitlasmamaktir h3rk3s kirmizi diye ugrasmis ama rulet sistemi siyah atmis birde sunu unutma her toptan sonra ihtimalin aybidir 500 kere ust uste siyah atsa da ayni kirmizi atsada sistemle bir daha zitlasma ben gorsem hep siyah oynar kirardim parayi en sevsigim stildir bu rulete benim

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
dostum ruletin mantigi aslinda zitlasmamaktir h3rk3s kirmizi diye ugrasmis ama rulet sistemi siyah atmis birde sunu unutma her toptan sonra ihtimalin aybidir 500 kere ust uste siyah atsa da ayni kirmizi atsada sistemle bir daha zitlasma ben gorsem hep siyah oynar kirardim parayi en sevsigim stildir bu rulete benim
Kanka emin ol ben orda siyahtan devam etsem seriyi bozardı o kadar şansızım yani