Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Tümbet 50 TL Deneme Bonusu

didierdrogba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,882
1,373
113
Halen eklenmemis canlı desteğe de baglanmayacagim bir daha da yatırım yapmam olur biter

Destorx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,526
880
113
sen canlıyı bekle yine :d ulan senin oyunda 20 tl gitti :) en fazla 80 kuruş verdi neyseki spor bahsi iyi gidiyor bakalım ben dedim şans yok diye
Ya reyis ben sporla uğraşmaktan sıkıldım 500 lira atıyorum mesela o kadar uğraşıyorum geceye kadar kazan kaybet derken kasa ya bitmiş oluyor ya da Max 800 oluyor ayar olmaya başladım artık. Öyle bir duruma gelmek istiyorum ki bu kumarı sadece zevk için oynamak istiyorum. Gerçekten borcum falan bitsin çok kaptırmayacam kendimi valla sıktı artık

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
ulan küfredicem formu ilk dolduranlardanım uyandım hala ekleme yok. ne bokuma form verdiniz herkes desteğe bağlansın öyle alsın madem

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
beyler youwinde hesabı olanlar kontrol etsin bende 10 tl vardı belki sizdede olabilir :)Screenshot_20210214-130815_Chrome.jpg

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,902
24,151
113
Ya reyis ben sporla uğraşmaktan sıkıldım 500 lira atıyorum mesela o kadar uğraşıyorum geceye kadar kazan kaybet derken kasa ya bitmiş oluyor ya da Max 800 oluyor ayar olmaya başladım artık. Öyle bir duruma gelmek istiyorum ki bu kumarı sadece zevk için oynamak istiyorum. Gerçekten borcum falan bitsin çok kaptırmayacam kendimi valla sıktı artık
bunu bende yaşadım ve slotat kaznıp bırakmıştım 1.5 yıldır sonra biraz borç vardı onu kapatayım derken daha çok borç işte bonuslarla ugraşacak hale geldik borcumu kapatıyım zevkinede oynamam bırakırım yine

foven27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,074
350
83
tumbet eski yeni bütün üyelere 50 tl deneme bonusu yatırım çevrim şartı yok minumum oran 1.30 1000 yaparsan yatırımı olanlara 500 çek olmayana 250 çek
kardeşim ben daha önce almıştm bonus galiba bu promosyon yeni başladı yine verirler mi

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
kardeşim ben daha önce almıştm bonus galiba bu promosyon yeni başladı yine verirler mi
Verirler çünkü öyle demişler yeni eski herkese.Bir de form doldurmak yeterli sanırım çünkü doldurduktan sonra en kısa sürede hesabiniza aktarılacaktır yazdi