Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Turabet Günün Geyiği: Aşk vs Para

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Ben para diyenlerdenim.Yaşadigimiz dünya üzerinde amaç da araç ta para .Düzen bundan ibaret.

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,675
12,736
113
La Casade şalvar yapıcam yakında en son o olucak :D

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Beyler şöyle bir durum var etrafa baktığımızda parası olup da aşk yaşayan kaç kişi var düşünün biraz milyoner dediğimiz adamlar hergün farklı bir kadınla gezip tozuyor. Yanındaki kadın da adamın parası için onunla oluyor. Para aşkı öldürür çünkü paran varsa doyumsuz olursun yanındaki kadın sana az gelir gözün daha yüksekte olur ama paran yoksa eğer yanındakinin de elindekinin de kıymetini bilirsin tabi mutsuzluklar olur parasızlıktan ötürü ama seni karşılıksız seven biri yanında olmuş olur. Ben aşktan yanayım geçimimi sağlayacak kadar param olsun ama sevdiğim kadın yanımda olsun taraftarıyım. Züğürt tesellisi değil gerçekten böyle bu durum :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
İlk yarı para 2.yarı aşk

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Beyler şöyle bir durum var etrafa baktığımızda parası olup da aşk yaşayan kaç kişi var düşünün biraz milyoner dediğimiz adamlar hergün farklı bir kadınla gezip tozuyor. Yanındaki kadın da adamın parası için onunla oluyor. Para aşkı öldürür çünkü paran varsa doyumsuz olursun yanındaki kadın sana az gelir gözün daha yüksekte olur ama paran yoksa eğer yanındakinin de elindekinin de kıymetini bilirsin tabi mutsuzluklar olur parasızlıktan ötürü ama seni karşılıksız seven biri yanında olmuş olur. Ben aşktan yanayım geçimimi sağlayacak kadar param olsun ama sevdiğim kadın yanımda olsun taraftarıyım. Züğürt tesellisi değil gerçekten böyle bu durum :)
Zaten öyle durum çok doğruda buradaki para zengin olacak kadar mı emin değilim:)

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Orta düzeyde ne zengin ne fakir olacan işte mutluluk ozaman gelir dengeyi sağlamak lazım