Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Turabet / Günün Geyiği

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113

Turabet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
145
114
43
sen aldın bir önce ki kampanyadan gaybol burdan :p:p
Burası paylaşımcı bir ortam, kazananın şevke gelip daha çok yazmak isteyeceği, diğer üyeleri de şevke getireceği açısından düşünülmeli. Ve ödül için burada bulunmamak herkesi rahatlatan bir tutum da olabilir.

Samimiyet önemli, ötekileştirmek kötü. :)

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Burası paylaşımcı bir ortam, kazananın şevke gelip daha çok yazmak isteyeceği, diğer üyeleri de şevke getireceği açısından düşünülmeli. Ve ödül için burada bulunmamak herkesi rahatlatan bir tutum da olabilir.

o zaman şöyle yapalım siz herkese 20 tl freebet, 20 tl çevrimsiz bonus ekleyin; biz de onları kullanıp ona göre tekrar degerlendirme yapalım :D

mustafaa44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
434
83
Ben

Valla kral simdi burda bazi kişiler var ben dahil ödül de olsa olmasada yorum yapan tipleriz burda takılmayı seviyoruz ha tabi bide sadece ödül için olanlar var tabi başlık muhabbet olduğu icin fazla kimse damlamiyor buraya .konu muhabbet degilde deneme bonusu gibi birseyle acilsaydi sen o zaman mekani göreydin :D

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113

o benim kardeşim sayın admin :)