Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Turbobet 10 TL Freebet veya 15 FreeSpin Yatırımsız

Apox

Unuttum demek bile hatırlamaktır.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,167
505
113
Bazı sıteler ılk cekımı banka havalesı zorunlu kılıyor bunlarda havale gondermemek ıcın en azından o kısı sen mısın dıye ıbanından teyıt edıyorlar
ne alaka paparada ısım soyısım yazıyor ya :D

Apox

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,167
505
113
yav dostum anlamakta zorun mu var ? bılgılerını bılen onaysız papara acabılıyor ya hanı ama senın ıbanını herkes bılmez bılmem anlatabıldım mı ????
bılmem anlatabıldın mı :Dd.Dsd

Apox

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,167
505
113
Site elemanı mısın ?
şşşşşşşş kardes adam soylemıs gıtmıs para ceken bırının ss almıs buraya kanıt olarak atmıs sen bu adama ne dıyorsun daha elınde kanıtı olmayan sıteden mın 200 tl cekılıyor 100 tl cektım dıyor adm

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,323
1,670
113
6 - Bu promosyondan faydalanmanız ve çevrim şartlarını sağlayıp çekim yapmak istemeniz durumunda, kimlik doğrulaması için tarafımıza belge iletmeniz gerekmektedir.
belge istiyolar 100 tl için yeni çıkan bi siteye kimliği atmak biraz abes kaçıyor var mı belge gönderen

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
281
63
6 - Bu promosyondan faydalanmanız ve çevrim şartlarını sağlayıp çekim yapmak istemeniz durumunda, kimlik doğrulaması için tarafımıza belge iletmeniz gerekmektedir.
belge istiyolar 100 tl için yeni çıkan bi siteye kimliği atmak biraz abes kaçıyor var mı belge gönderen
100 tl degil 200 tl

Cenkden

Yeni üye
Yeni Üye
4
1
3
Canliya bağladım ateş diye biri çıktı bişiler yazdi sonra okuyamadım direk puanlama geldi hiç bisi anlamadim

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
FREESPİN SECMEYİN SIFIR ÇIKTI

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,336
113
İlk.çekim.atm diyorsa sokağa çıkma yasağı var ödeyeceği şüpheli bu sitenin anlamadım bakalim

Thesef

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
611
189
43
Sabahtan beri ödemiyor diyorum halen beni dalgaya almış millet yorumlara bak umarım size öderler beyler bol kazançlar .