Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Turboslot # Yeni Üyelerimize Özel 20₺ Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berobero26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,057
1,018
113
şartları nedir ki nerden talep edebiliyoruz

tiestocu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,248
255
83
once kimlik selfili sonra papara jeton hesabı filen onaylatıyorsun sonra ekliyormus sakaaaa gibiii:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,294
113
138 kişi canlı destek sırası bekledim. Ondan sonra bi link gönderildi. 20tl ile bilmem kaç küsur lira yapilacak bir ton şey yazdılar.
Buraya kadar iyi güzel. Ondan sonrası facia kimlikle selfie yapacaksın belgeler göndereceksin. Üstümüze tapu mu alacaz. Yada ikametgah kaydı mi yapılacak anlamadmki. Tamam yatırım şartsız 20tl veriyorsun da , 2000kişi üye olsa adamı kimlikle selfie yaptirmak nedir. 20lira ben vereyim siz çalışanlarınızın resimlerini kimliklerini bana gönderin

Ecevdet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
618
309
63
138 kişi canlı destek sırası bekledim. Ondan sonra bi link gönderildi. 20tl ile bilmem kaç küsur lira yapilacak bir ton şey yazdılar.
Buraya kadar iyi güzel. Ondan sonrası facia kimlikle selfie yapacaksın belgeler göndereceksin. Üstümüze tapu mu alacaz. Yada ikametgah kaydı mi yapılacak anlamadmki. Tamam yatırım şartsız 20tl veriyorsun da , 2000kişi üye olsa adamı kimlikle selfie yaptirmak nedir. 20lira ben vereyim siz çalışanlarınızın resimlerini kimliklerini bana gönderin
Şaka gibi

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,294
113
Hele bi 20 yi 1000 yapakta ondan sonra iste ne isteyeceksen
Bende onu çözemedim. Para 1000 olur. Bakiye 100 yaparsin ne bilim 150 yaparsın kac cekim var ise dersinki güvenlik için belge gönder göndereyim.
Para vermeden belgeler istiyor 20 verecek oynadın para gitti diyelim.
Eee belgelerimi sileceklermi , belgeyi neye gönderdim 20lira için , sanki hiç derdimiz yok

joafelix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
826
134
43
Kimlik + kimlikle selfie + paparachesap ekranı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Soner277

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
78
23
8
Adama bak kimlikle birlikte elinde tutup selfie istiyor 20tl bonus verecek 20 takla attırıyor 🤦🏻‍♂️

koseler34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
79
12
8
Arkadaslar siz siz olun Selfie kimlik göndermeyin internette sizin yerinize pay veya bitcoin hesabı alıp para döndürüyorlar.

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Selfili kimlik art niyetli kullanılmasa dahi insanın gururu kaldırmaz be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...