Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Türk Futbolu & Şike

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Az önce canlı kanlı tanık oldum hakem kararları %70 %30 GS lehine.
Attıkları golde ofsayt var mı yok mu detaylı inceleme yok yakin çekim veriyorlar bitti aynı pozisyon diğer rakiplere verilince her açıdan kontrol ediliyor.
Rakip oyuncu şut çekerken müdahale var mı yok mu belli değil aynı durum Gsye olunca direkt penaltı veriliyor. Herhangi bir foul pozisyonundan kolaylıkla rakibe kart verilirken Gsli oyuncular sezon başından beri ne doğru düzgün kırmızı ne görüyor ne de sari kart.
Özetle Türk futbolu fetonun yuvası haline döndü diyebiliriz. Bu ligi izleyen de zeka özürlüdür artık. Şimdi diğer maçlara bakmaksızın iptal ediyorum bir daha da Allah izletmesin bu ligi. Mis gibi Epl falan varken tiyatro izleyecek değiliz.
Sizin izlediğiniz de futbol değil zaten tiyatro. Burada gelip gereksiz yere holiganlık yapacaklar gelmesin zaten bu hakemler bu kafalar yuzunden Türk futbolu Uganda ligiyle yarışır hale geldi.

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,119
2,507
113
Çok güzel analiz futbol gurmesi kesin Fenerbahçe veya Beşiktaşlısın bu iki takım taraftarı bildiğin futbol profesörü kesiliyor her Galatasaray maçında

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Eklemeyi unuttum genin üçüncü golunde de foul var hakem de yakın ama ne hikmetse veriyor golü. :)

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Çok güzel analiz futbol gurmesi kesin Fenerbahçe veya Beşiktaşlısın bu iki takım taraftarı bildiğin futbol profesörü kesiliyor her Galatasaray maçında
Ben doğruları söylüyorum senin gibi kafalar sevinir attığı gollere. Gerçek futbol gurmeleri de nefret kusar. Hoşuna gidiyor mu elek olan 11-12 golle elenen Pragdan 4 yemeye ? Böyle kayrılmaya alışırsan daha da beter olursun sebebi senin gibi kafalar

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Attıkları golde ofsayt var mı yok mu detaylı inceleme yok yakin çekim veriyorlar bitti aynı pozisyon diğer rakiplere verilince her açıdan kontrol ediliyor.
Rakip oyuncu şut çekerken müdahale var mı yok mu belli değil aynı durum Gsye olunca direkt penaltı veriliyor. Herhangi bir foul pozisyonundan kolaylıkla rakibe kart verilirken Gsli oyuncular sezon başından beri ne doğru düzgün kırmızı ne görüyor ne de sari kart.
Özetle Türk futbolu fetonun yuvası haline döndü diyebiliriz. Bu ligi izleyen de zeka özürlüdür artık. Şimdi diğer maçlara bakmaksızın iptal ediyorum bir daha da Allah izletmesin bu ligi. Mis gibi Epl falan varken tiyatro izleyecek değiliz.
Sizin izlediğiniz de futbol değil zaten tiyatro. Burada gelip gereksiz yere holiganlık yapacaklar gelmesin zaten bu hakemler bu kafalar yuzunden Türk futbolu Uganda ligiyle yarışır hale geldi.
Dost sen hangi takımlısın çok merak ettim ben Galatasaraylı veya Fenerli değilim ama merak ettim

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,132
1,692
113
Sarı kartlar hariç doğru bir maçtı zevkliydi birazda zevk alın aga her maçtan sonra bu 3 buyuk taraftarları digerlerinin maçını çekiştirmekten yorulmadınız gitti

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,511
2,147
113
Gs de fb de topun te sini oynamiuor koparmicklar ligi aksamda fener cozemezse maci hakem.bitirir isi

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Sarı kartlar hariç doğru bir maçtı zevkliydi birazda zevk alın aga her maçtan sonra bu 3 buyuk taraftarları digerlerinin maçını çekiştirmekten yorulmadınız gitti
Valla dost keşke her şey adil olsa daha da keyifli olacak da rant işleri haline geldi spor. O yüzden zaten bu halde. Yoksa lig seviyesi gayet iyi ama işte siyasi, feto atmıkları ligi perişan ettiler. Her sene bunlara çalışıyorlar bunlar da samp olduk sanıyor 😅

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Gs de fb de topun te sini oynamiuor koparmicklar ligi aksamda fener cozemezse maci hakem.bitirir isi
Akşama da Fbye operasyon çekilir Gs şampiyonluğu netleşir diye düşünüyorum çünkü parçalar bir bir yerine oturuyor normal şartlarda gs bu gün bırak yenmeyi puan bile zor alırdı bu akşamki derbi öncesi fişi çekecekler bunların oy oranı %60 falan GS taraftarı sanırım.

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,058
2,076
113
Fenerlisin herhalde

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,058
2,076
113
Akşama da Fbye operasyon çekilir Gs şampiyonluğu netleşir diye düşünüyorum çünkü parçalar bir bir yerine oturuyor normal şartlarda gs bu gün bırak yenmeyi puan bile zor alırdı bu akşamki derbi öncesi fişi çekecekler bunların oy oranı %60 falan GS taraftarı sanırım.
Trabzon yenicektir FB yi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...