Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Turkcel Hk.

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Arkadaşlar yeni 3 gündür Turkcell e geçtim betco sitelerde netent açılmıyor diğer oyunlar açılıyor ana netent açılmıyor güvenli internette kapalı pronette giriyor oyunlara ama diğer hiçbir alt yapıda netent oyunları açılmıyor vifi ile girdiğimde açılıyor ama mobil veri açtığımda anında hata veriyor betparkta sıkıntı yok ama diğer tüm betco siterlede durum böyle pragmatik falan açılıyor ama netent acilmiyor

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Arkadaşlar başına böyle bir iş gelen varmi

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
835
299
63
Bende aynı sorunu yaşadım .aile güvenli internet özelliğini kapatıp .telefon uygulamasından da internet ayarlarini değiştirdim

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
İnternet ayarları nasıl defisiyor

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Kimse yazmayacakmi sorunu bonus olsa para dağıtımı olsa şu an 10 sayfa yorum yapilmisti ayıp size be

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113

kaptan123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,191
433
83
Turkcell Mobil ödeme alan site varmı dostlar

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,171
838
113
Kimse yazmayacakmi sorunu bonus olsa para dağıtımı olsa şu an 10 sayfa yorum yapilmisti ayıp size be
Bilmediğimiz konu ne yazalım m. 3 Kere dua et, iki kere yıkan ters bekle bir gece denemi diyelim? Bilen varsa çıkar yazar! Google'a yaz, Turkcell'i ara, Jandarma'yı ara.... Nettent deme kardeşim, bazı sitelere giremiyorum, WİFİ ile Vodafone hattım ile giriyorum de.... Yasaklı site olsa ötekilerde de girilmez.

Burada yapacağın şekli turkcelle yaparsan çözerler....

17:58de konu açıyosun 3 dk sonra yok mu kimse diyorsun :)