Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Turkcell Fatura ile Telefon

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
561
113
Turkcell finanscell de 65 bin tl alışveriş kredisi var. Nakite ihtiyaç var telefon alacam Hangi telefonu alirsam zarar az olur daha önce arastirip yapan var mı?
iPhone 14 256 gb alabiliyorum şuan mesela

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,069
113
Turkcell finanscell de 65 bin tl alışveriş kredisi var. Nakite ihtiyaç var telefon alacam Hangi telefonu alirsam zarar az olur daha önce arastirip yapan var mı?
Iphone model ne kadar yüksek olursa zararın daha az olur. Ama nakit fiyattan daha yükseğe alıyorsun ordan biraz zararın olur

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,069
113
3 ay taksit ayda 22 bin
Yaklaşık 25 bin fazla veriyon
Ben mersinde almıştım telefoncu bir dostum kendilerinin whatsap grubuna attı en yüksek fiyatı veren alır. Bizim burda sistem öyle. O yüzden çok zarar ettirmiyor

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
561
113
Ben mersinde almıştım telefoncu bir dostum kendilerinin whatsap grubuna attı en yüksek fiyatı veren alır. Bizim burda sistem öyle. O yüzden çok zarar ettirmiyor
Bende mersinde doğup büyüdüm ama şuan uzağım. En az zararla şunu halletmek gerek ya

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,448
1,345
113
ben vodafoneliyim 3 k 3 k fatura oduyorum 2 telefon aldim duzenli oduyorum 3 ay sonra yeni limit belli olacak diger faturam 3 ay sonra bitiyor bakalim kac k limit cikacak okadar yukseliyomuymus o yav .d benim ki de yukselse okadar cok ihtiyacim var

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,775
1,006
113
Eline sağlam para geçsin istiyorsun iPhone de şaşma gerisi traş

Siri1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
178
43
Bu batışın ayak sesleri kardeşim dikkat et

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,775
1,006
113
ben vodafoneliyim 3 k 3 k fatura oduyorum 2 telefon aldim duzenli oduyorum 3 ay sonra yeni limit belli olacak diger faturam 3 ay sonra bitiyor bakalim kac k limit cikacak okadar yukseliyomuymus o yav .d benim ki de yukselse okadar cok ihtiyacim var
Düzenli ödemen gerekiyor benimde 3 cihaz var wodafoon benim 9 uncu ayda bitiyor bitsin sağlam patlatcam 6 binde ben ödüyorum fatura 😂

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,775
1,006
113
Türkcell paycell ile nakit çekemiyon mu reis senin paycell de yüksektir belki cihaz işine gerek kalmaz

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
akil işi değil 1 telefon da turkcelle alırsın

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Zarar olmama gibi nir ihtimal yok zaten alırken bir defa normal fiyatından çok daha fazlasına alıyorsun satarken de haliyle 0 fiyatına satamayacgn için zarar olmama durumu söz konusu değil ancak iPhone falan alırsan ikinci eli güçlü olduğu için daha az zarar olmuş olur