Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Turkcell Fatura ile Telefon

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,230
561
113
Zarar olmama gibi nir ihtimal yok zaten alırken bir defa normal fiyatından çok daha fazlasına alıyorsun satarken de haliyle 0 fiyatına satamayacgn için zarar olmama durumu söz konusu değil ancak iPhone falan alırsan ikinci eli güçlü olduğu için daha az zarar olmuş olur
Öyle yapacam sanirim emmi

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,781
1,009
113
Nerden nasıl kontrol ediyoruz bilmiyorum ki onu
Telefon bu miktar çıkıyorsa emin ol paycel de yüksektir senin cihaza da gerek duymazsın eskiden banka hesabına çekebiliyordun şimdi olmuyo gidersin kuyumcudan altın alır geri verirsin temiz

sinancan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
138
47
28
Turkcell finanscell de 65 bin tl alışveriş kredisi var. Nakite ihtiyaç var telefon alacam Hangi telefonu alirsam zarar az olur daha önce arastirip yapan var mı?
iPhone 14 256 gb alabiliyorum şuan mesela
DÜZENLİ ÖDEMEN OLDUĞUNA GÖRE KREDİ PUANINDA YÜKSEKTİR.TELEFON ALIP SATMAKTANSA PUANINA GÖRE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÇEKMEN DAHA AVANTAJLI

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,230
561
113
Telefon bu miktar çıkıyorsa emin ol paycel de yüksektir senin cihaza da gerek duymazsın eskiden banka hesabına çekebiliyordun şimdi olmuyo gidersin kuyumcudan altın alır geri verirsin temiz

0 yazıyor.
Bende paycell kart falan da yok ondan mi

Ekli dosyalar

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,230
561
113
DÜZENLİ ÖDEMEN OLDUĞUNA GÖRE KREDİ PUANINDA YÜKSEKTİR.TELEFON ALIP SATMAKTANSA PUANINA GÖRE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÇEKMEN DAHA AVANTAJLI
Reis inan bilmiyorum nereden nasıl yapcam 12 yıldır kullanıyorum bu hattı, hiç bu toplara girmemistim arastirmamistim

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,781
1,009
113
Fatura kredi ne alaka ya hatlarda cihaz puan az ise bankalar ile aran iyise yükselte biliyorsun puan ama fatura puan bankayla alakasız yanlış bilgi verme

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,781
1,009
113
0 yazıyor.
Bende paycell kart falan da yok ondan mi
Türkcel ara paycel puan limitim öğrenmek istiyorum de reis imkansız sıfır olması senin gibi benim arkadaşım da çıkıyo 42 bin ppaycel limit vardı çekti geçen ay

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,499
7,262
113
Ben Türk Telekom pokus kullanıyorum o yetiyor 5k 4k da paycell

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,473
1,353
113
Düzenli ödemen gerekiyor benimde 3 cihaz var wodafoon benim 9 uncu ayda bitiyor bitsin sağlam patlatcam 6 binde ben ödüyorum fatura 😂
kac puan cikar acaba taksit bitince bende patlatcam .d kredi cekemiyorum kirmizi kalem yemistim

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,137
472
83
Bende de Vodafone üzerine 2 telefon var bu ay son fatura birisinin ama almayacağım. Geçen ramak kaldı almama 5k 5k ödemekten bıktım

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,473
1,353
113
Bakcaz kral bende patlatcam bitsin şu her 6 ayda bir puan çıkıyo unutma şuan senin puan vardır yani ama azdır 😂
yok belli degil dedi 3 ay sonunda belli olcakmis fatura odemen bitince yeni puaniniz olusturulacak falan dedi zaten ilk 10 bin eklediler 2 10 bin eklediler 2 tane ayri ayri telefon aldim simdi daha da yukselir buyuk ihtimalle 40 bin puana falan cikar

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,781
1,009
113
yok belli degil dedi 3 ay sonunda belli olcakmis fatura odemen bitince yeni puaniniz olusturulacak falan dedi zaten ilk 10 bin eklediler 2 10 bin eklediler 2 tane ayri ayri telefon aldim simdi daha da yukselir buyuk ihtimalle 40 bin puana falan cikar
Hee ben aynı gün aldın zannettim o zaman tamam cihaz aldıktan 6 ay sonra puan çıkıyo

sinancan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
138
47
28
Fatura kredi ne alaka ya hatlarda cihaz puan az ise bankalar ile aran iyise yükselte biliyorsun puan ama fatura puan bankayla alakasız yanlış bilgi verme
KARDEŞ BİLMİYOSUN KONUSUYOSUN.TÜRKCELL KREDİ DERECELENDİRME KURUMU YANİ KKB YE HER AY BİLDİRİM YAPIYOR