Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet TURKCELL Hk.

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
287
63
cümleten selamün aleyküm
1 sene önce abim faturalı hat üzerine 5000 TL'lik bir cihaz almış 1 ay önce borç 14000 TL olmuştu faizlerle beraber 25 gün önce 8bin TL ödeme sağladık fakat kalan 6 bin TL'yi belirtilen süre içerisinde odeyemedim 1 haftadır avukat arıyor haciz gelicek diyor eve korkutuyor mu yoksa haciz gelir mi gerçekten 6bin TL için

Siri1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
178
43
cümleten selamün aleyküm
1 sene önce abim faturalı hat üzerine 5000 TL'lik bir cihaz almış 1 ay önce borç 14000 TL olmuştu faizlerle beraber 25 gün önce 8bin TL ödeme sağladık fakat kalan 6 bin TL'yi belirtilen süre içerisinde odeyemedim 1 haftadır avukat arıyor haciz gelicek diyor eve korkutuyor mu yoksa haciz gelir mi gerçekten 6bin TL için
Gelirde bişey alamazlar eşyaları yazıp giderler kardeşim

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
avukatın işi bu sıkıştırıp para almak eline geçeni 1-2 at sustur yoksa hergün arar kansızlar

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
avukatı savcılığa vereceğini belirt
git adam gibi korkmadan savcılığa ver
ben böyle bir avukatın avukatlığını düşürttüm 1 yıl götümde şikayeti geri çek diye aramadığı aile üyesi kalmadı
acıma yetime döner koyar götüne

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Seni arayan avukat değil zaten avukat bu işin kolpası call centerlardan arıyorlar avukatı direk ateşe atmamak için

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
287
63
bu arada eski adresimize geleceğini söyledi şuan farklı yerde otuyoyoruz bulmazlar inşallah ödeme yapana kadar

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Gelirde bişey alamazlar eşyaları yazıp giderler kardeşim
Ulan biseyde bilmiyorsunuz rastgele insanları korkutmak icin bilgi verdiginizi sanıyorsunuz.ticari olmayan yani şirket ve kurum alacakları hariç eve icra gelme olayı biteli nerdeyse 10 sene oldu.eve icra falan gelmez kardesim onu bi geçelim.ikinci olarak sadece hesaplarina e-haciz koyabilir onda da oyle hemen olacak bir sey degil.maas hesabinsa zaten tüm maasinada haciz koyamaz 1/4 oraninda keser isterse 100 tane hacizlik dosyan olsun yine alabilecegi sadece maasinin ceyregi kadar.yani avukat arayip korku saliyorsa kendisi suć isliyor sikayet edersen eger kendi ceza alır.burda bilip bilmeden salak salak yorum yapanlara bakıp korkmana gerek yok.uzerine kayitli ev ,araba ,motor ,arsa vs gibi seylerin varsa onlarada zaten 6000 liralik sadece haciz koyabilecegi icin cok uzun sürecler bunlar.yani 6000 lira icin panikleten avukata inanip gidip odeme taahhutnamesi imzalamayın avukat sizi kandirip taksitlendirelim suraya imza atin haczi kaldiralim derse sakın imzalama cunku onu bilerek alıyor .eger odeme yapmazsan o imzadan sonra 6 ay hapis cezasi var.buradaki herkese net bir bilgi vereyim hicbir hacizde avukata,icra mudurlugune imza vermeyin birsey yapamazlar.ama imza atarsaniz isler degisir.

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,633
2,592
113
cümleten selamün aleyküm
6 bin lira için haciz gelmez rahat ol su an yok de olunca oducem de

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
287
63
Ulan biseyde bilmiyorsunuz rastgele insanları korkutmak icin bilgi verdiginizi sanıyorsunuz.ticari olmayan yani şirket ve kurum alacakları hariç eve icra gelme olayı biteli nerdeyse 10 sene oldu.eve icra falan gelmez kardesim onu bi geçelim.ikinci olarak sadece hesaplarina e-haciz koyabilir onda da oyle hemen olacak bir sey degil.maas hesabinsa zaten tüm maasinada haciz koyamaz 1/4 oraninda keser isterse 100 tane hacizlik dosyan olsun yine alabilecegi sadece maasinin ceyregi kadar.yani avukat arayip korku saliyorsa kendisi suć isliyor sikayet edersen eger kendi ceza alır.burda bilip bilmeden salak salak yorum yapanlara bakıp korkmana gerek yok.uzerine kayitli ev ,araba ,motor ,arsa vs gibi seylerin varsa onlarada zaten 6000 liralik sadece haciz koyabilecegi icin cok uzun sürecler bunlar.yani 6000 lira icin panikleten avukata inanip gidip odeme taahhutnamesi imzalamayın avukat sizi kandirip taksitlendirelim suraya imza atin haczi kaldiralim derse sakın imzalama cunku onu bilerek alıyor .eger odeme yapmazsan o imzadan sonra 6 ay hapis cezasi var.buradaki herkese net bir bilgi vereyim hicbir hacizde avukata,icra mudurlugune imza vermeyin birsey yapamazlar.ama imza atarsaniz isler degisir.
eywallah hocam ya tek sıkıntı kirada oturuyoruz böyle hacize filan gelinirse ev sahibine çok mahçup düşeriz tek sıkıntı bu

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
eywallah hocam ya tek sıkıntı kirada oturuyoruz böyle hacize filan gelinirse ev sahibine çok mahçup düşeriz tek sıkıntı bu
Eve haciz filan gelmez rahat ol,avukata imza atmadiysan .o konuda net bilgi

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
öyle söylüyorum 1 aydır ödeme yapmıyorsunuz yarın saat 10 kadar ödeme yapmazsanız icra gelecek diyor
Korkutuyor ikne odeme almak icin.eve tebligat gelebilir onu korkutmak icin avukat gondertir ama bu icra geldigi anlamina gelmez .icra olayi cok ayri sirketin iflas ederse o zaman eve gelip evi ve esyalari icra mudurlugu el koyar.onun disinda eskisi gibi gelip buzdolabi tv goturme olayi asla yok

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Geçen hafta bizim alt komşunun evine geldiler 400 bin borcu var adamın kendim gördüm ben gelemezler diye birşey yok ha birşey almadılar gelmeleri bile yetiyo zaten Allah'ın belaların 6 bin için gelmezler diyorsan ona birşey diyemem

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Geçen hafta bizim alt komşunun evine geldiler 400 bin borcu var adamın kendim gördüm ben gelemezler diye birşey yok ha birşey almadılar gelmeleri bile yetiyo zaten Allah'ın belaların 6 bin için gelmezler diyorsan ona birşey diyemem
Dostum ticari bir borctur,çek borcu olabilir .onun disinda eve icra gelmezzz.

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,072
113
Dostum ticari bir borctur,çek borcu olabilir .onun disinda eve icra gelmezzz.
Yani bankaya borcum var dedi adam ama içeriğini bilmiyorum iki polisle geldiler millette meraklı zaten sokağa dökülüyor hemen adamı rezil edip geldikleri gibi gittiler ama dediğim gibi borcun içeriğini bilmiyorum