Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet TURKCELL Hk.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Yani bankaya borcum var dedi adam ama içeriğini bilmiyorum iki polisle geldiler millette meraklı zaten sokağa dökülüyor hemen adamı rezil edip geldikleri gibi gittiler ama dediğim gibi borcun içeriğini bilmiyorum
Bankaya isletmesinin ticari kredisi vardir,esnafsa falan.ya da dedigim gibi bankaya çek,senet borcu vardır

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,670
5,815
113
Eğer bu dünyada helal haram kavramı gerçekten varsa Türkiye'de haram yiyen iki meslek var biri avukat diğeri emlakçı bu iki meslekten bir tane cennetin kapısından geçen göremezsin

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Eğer bu dünyada helal haram kavramı gerçekten varsa Türkiye'de haram yiyen iki meslek var biri avukat diğeri emlakçı bu iki meslekten bir tane cennetin kapısından geçen göremezsin
Bankacılarda var kredi cekerken yalandan bi ton sigortayi zorunlu diyerek yapiyor.her yalan var bankacilarda

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
287
63
az önce aradım işlemleri başlattım yarın kapı açılmazsa çilingirle açacaz dedi

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
287
63
diyorum taksiye bağlayın yok diyor

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,644
1,369
113
9 Tane icra dosyam var daha gideni geleni görmedim gelsede 1 çekyat 1 tv var neyi alacak :D

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,670
5,815
113
bence tüm mesleklerde var haram kazanç sadece helal kazanç sağlayan kimse yok
Kral şöyle anlatayım ortada bir suç var bu senin suçun%100 olarak ama senin benden cok paran olduğu için avukata yedirip beni suçlu gösterip işin içinden çıkıyosun bunun gibi konuları diyorum ben

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,644
1,369
113
knka sen nasıl yaşıyon ya hiçmi yok korku tedirginlik geçen elime geçen ilk toplu parayla icrayı kapattım bende kuş gibi hafifledim
yok bro peder taktı ödemedi üstüne vefat etti ben nerden bulacam 600 700 k :D arıyor açıyorum anlıyorum olmayan şeyin neyini alabilirsin diyorum kapatıyor :D

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,915
3,879
113
yok bro peder taktı ödemedi üstüne vefat etti ben nerden bulacam 600 700 k :D arıyor açıyorum anlıyorum olmayan şeyin neyini alabilirsin diyorum kapatıyor :D
offf milletin babası tarla ev bıtskır bizimki borç bırakıyor geçmiş olsun 2-3milyon vursan ödersin ama

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,468
2,385
113
Demirorenin ziraat bankasina 10 milyar dolar borcu var dün gördüm cafede pro içiyodu sende 6 bin için korkuyon 😁

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,827
6,606
113
Bi halt yiyemezler. Korkutuyorlar sadece . 8k ödemişsin, ödemeyen hiç ödemez. Bunların kanını s....Ben.