Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Depremler çok yüksek bölge durulmuyor 5-6 sıradan hale geldi

Albatross

HiraiZerdüş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
871
113
A haber korku filmi gibi 😭😭😭😭

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Beyler insallah yanilirim ama 15 20 bin kisi ölü olur gibime geliyor belkide 100bin goruntulere bakilirsa belkide 5bin bina tamamen yikilmis her binada ortalama 40 kisi ikamet ediyor ve deprem alanindaki 3 4 sehirin nufuslari kalabalik ve yanlisim yoksa 4 tanesi buyuk sehir belediyesi durumlar cok vahim tatihteki en buyuk afet bu bence

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Beyler insallah yanilirim ama 15 20 bin kisi ölü olur gibime geliyor belkide 100bin goruntulere bakilirsa belkide 5bin bina tamamen yikilmis her binada ortalama 40 kisi ikamet ediyor ve deprem alanindaki 3 4 sehirin nufuslari kalabalik ve yanlisim yoksa 4 tanesi buyuk sehir belediyesi durumlar cok vahim tatihteki en buyuk afet bu bence
Bence son olanlardan sonra min 250 bin olabilir :(

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Hala 900 diyorlar ya yalan söyleyip duruyorlar

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ben o kdr karamsar olmak istemedim insallah yaniliriz ama cok bina yikilmis 5 bin dedim ama suan 5bine bile sevinirim durum o derece
Durum çok vahim ben ilk defa böyle bir şey gördüm 7.6 bida oldu habire deprem oluyor bende korkuyorum şu an psikolojik olarak milyonlarca insan evsiz kaldı durmuyor afet Allah yardımcımız olsun

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Durum çok vahim ben ilk defa böyle bir şey gördüm 7.6 bida oldu habire deprem oluyor bende korkuyorum şu an psikolojik olarak milyonlarca insan evsiz kaldı durmuyor afet Allah yardımcımız olsun
Sen değil bu topraklarda yaşayan en yaşlı kisininde gördüğü en büyük felaket bu