Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Rabbim yar ve yardımcımız olsun 🤲Rabbim yaralilarımıza şifa versin refat edenlere de başımız sağolsun.3 askerimizde şehit oldu 🥺☹Rabbim beterinden korusun.Artçılar devam ediyor saat 5 ile 7 olacak denildi ama tam saati olmuyor 2 ci büyük depremdede saatinde olmadı.Herkes dikkat etsin Allah'a emanet olun 🤲

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,472
2,387
113
Bu kansız köpek ABD savaş gemileri 2 gün önce boğazdan geçti demirledi buyrun size deprem.

Aynısı 99 depreminde de oldu yaşamış görmüş birisi olarak diyorum.
Gözünde fazla büyütmüşsün abd yi onlar anca filimlerde yapar ayrıca harp dedigin olay için buyuk enerji lazım kardesim 1 kere yapabilir oda boyle etki yapmaz bu olayda 2 kere oluyor deprem aynı gunde farklı illerde o yuzden abd çömeziyle alakası yok yani ..

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
halam ayağını kırmış onun dışında bölgeye yakın akrabalarda bir sıkıntı yok en azından haber aldık yiyecek sorunu fazla olmadığını söylüyor bölgedekiler genelde elbise,battaniye,el feneri daha zaruri şu an için

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
halam ayağını kırmış onun dışında bölgeye yakın akrabalarda bir sıkıntı yok en azından haber aldık yiyecek sorunu fazla olmadığını söylüyor bölgedekiler genelde elbise,battaniye,el feneri daha zaruri şu an için
Çok geçmiş olsun dostum Allah beterinden saklasın

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Çok geçmiş olsun dost Allah şifa versin

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Bana resmi bı iban lazım yardım iicin nerde bulabilirim link atabilirmisnjz

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Geçmiş olsun kral Allah yardımciniz olsun

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Haberlerde her yere yardım yapmayın fırsatcilar var diyorlar arkadaşlar yardım ederken dikkat araştırıp yardım edin

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,111
4,355
113
Maalesef 1498 oldu yaşamını yitiren Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah havanın dahada soğuması daha ağır bir durum düşünmek bile istemiyor insan

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,717
9,892
113
Allah yardımcımız olsun can kaybimiz yükseldi inşallah daha fazla yükselmeden arama kurtarma çalışmaları tamamlanir

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Ağa yakın olsak csnimizi vericezde elden gelen biseyde yok bari bütün arkadaşlar dua biliyoruz 1 dua edelim arkadaslar

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
eyv ulaşılamayan o kadar kişi var afad gönüllüleri bölgeye nasıl gideceğini soruyor hala internette koordinasyon problemi mi var nedir

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Havalarda soguyacakmis Rabbim enkaz altındaki insanlara yardım etsin dışarda kalan insanlara

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Abi devlet hastahanesinin yikilmasi nedir ya allah askina ulan hastahane nasil yikilir abi cildiriyorum yahu ualn heryerin yikilip hastahanenin yikilmamasi gerekiyor boyle isin ta amk ben ya.insanlar bosu bosunâ ölduler