Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Maraşta yıkım cok buyuk vallahı 1:30 dk 7.4 deprem ıstanbulda olsun ıstedıgın kadar evın saglam olsun yerlebir olur
Hayir reco istanbulda 2000den sonra yapilan binalarin denetlemeleri cok agir ve cok kati artik oyle eskisi gibi malzemeden calamazsin ve surekli kontrole geliyorlar olduki i usulsuzluk tespi edildi ruhsat iptal oluyor yikiyorlar binayi.ayrica artik cogu binada rayli sistem var depremi apsorbe ediyor.bu bolgedeki cogu bina eski ve denetimler istanbul kadar saglam deildir bence istanbulda boyle bi durum olusmaz.cogu bina kentsel donusum ile sifirlandi zaten

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Ben vıdeolara bakamıyorum abı bırı dalga gecmıs yerını bulmuslar emnıyete demısler ona cok dellenmıstım ınsandısı varlıklar ya
O sea kaydi bnde var ilk 10 sn dinleyebildim dellendim daha dinleyemedim kapattim.onu bu depremzedelerin onune atmalari lazim hapise deil

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Keşke imkan olsada paramız fazla olsada oraya gidip ekiplere yardıma katılabilsek ağalar bol bol dua edelim duaları eksik etmeyin

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
68,982
24,628
113
Hayir reco istanbulda 2000den sonra yapilan binalarin denetlemeleri cok agir ve cok kati artik oyle eskisi gibi malzemeden calamazsin ve surekli kontrole geliyorlar olduki i usulsuzluk tespi edildi ruhsat iptal oluyor yikiyorlar binayi.ayrica artik cogu binada rayli sistem var depremi apsorbe ediyor.bu bolgedeki cogu bina eski ve denetimler istanbul kadar saglam deildir bence istanbulda boyle bi durum olusmaz.cogu bina kentsel donusum ile sifirlandi zaten
Abı sure 1:30 dk 7.4 ıstedıklerı kadar saglam olsun cok agır olur Allah yaşatmasın

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Dünyanın dört bir yanından destekler geliyor.

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Yer yarılmış ya görüntüler çok kötü Allah'ım sen yardım et

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Abı sure 1:30 dk 7.4 ıstedıklerı kadar saglam olsun cok agır olur Allah yaşatmasın
Amin.yani tv izlemiyim diyom izlemedende duramiyorum izliyorum uzuluyorum off.valla 1 liram yokdu bi ark atti burdan sans parasi onunlada sigara alcam hic yollama imkanim yok ama esimin hatti faturalimsuan yemek hazirliyor hazirlasin smsle yardm oluyormus yardimda buluncaz.imkanim yokken insanlio namina elimden geleni yapmaya calisiyorum imkani olupta yapmayan insan deildir.empati kurmak gerek cok zor durumdalar.hatta suan evsiz kalanlardan 1 aileyi evimde misafir etmek isterim ama buraya cok uzaklar yoks buyursunlar gelsinler basimin ustunde yerleri var.hatta imkanim olsa gider kendim alip getiririm ama imkan yok suan fakir oldugum icin cok uzgunum hic bu kdr uzulmmeistim

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Artık yavaş yavaş bütün binalrin kontrolden geçmesi lazım İstanbul'da kaç bina var böyle kolonları çatlak Allah göstermesin en ufak biseyde ...

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Uzmanlar bu artcılar böyle 1 sene sürecek diyo ama Allah Büyük Allahım bizi korusun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,951
44,326
113
Artık yavaş yavaş bütün binalrin kontrolden geçmesi lazım İstanbul'da kaç bina var böyle kolonları çatlak Allah göstermesin en ufak biseyde ...
Bizim bina curuk 55 senelik bina insallah deprem falan olmadan tanisabilirim burdan.tek avantajim var ust katimda ev yok.devletin boyle evleri bulup yikmasi gerrk.39 daire var 2 bina birlesik,her dairede ortalama 4 5 kisi var 30x4 desek 130 kisi yasiyor bi yiikilsa allah muhafaza diyorum.bodrum kat kullanimda dril bazen su vanasi kapatmak ciin inmem gerekiyor kololnlar hep rutubetli nemli kolonlar curumus