Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Diyarbakır. Hemen 3 km ilerde 12 katlı bina kağıt gibi zemine yapışmış. Sağ kalmanın imkanı yok.

Memleketi sıfırdan yaptılar yapılar sağlam eski olanlar yıkıldı gitti hep.

Arkadaşım maraş'ta anestezi doktoru orası öldü diyor. Her yer yıkılmış
Ewwt buyuk eski binalar kitap gibi dumduz olmus olu sayisi binleri gecer cok ew yikilmis 3.5 diilki maras antep her yer yikim

Sandra09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
663
295
63
Allah kolaylık versin bu karda kışta perişan oldu insanllar

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Bir japon bizim hakkimizda ne dusunuyordur veya bu durumu goren bi japon

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Walla benim gordugum tablo su 99 depreminden sonraki en buyuk felaket budur.cok can kaybi var sadece marasta 1000 kusur gocuk var antep osmaniye urfa diyrbkiri cok cok kotu tablo

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Hatayda yasayan bi kardesim var askerden beri yazisiriz.neden hayati haber yapmiolar dio sadece bi mahalle yok oldu dio cok kotu oldum ya

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Hatayda yasayan bi kardesim var askerden beri yazisiriz.neden hayati haber yapmiolar dio sadece bi mahalle yok oldu dio cok kotu oldum ya
Şu an Antep, hatay ve maraşta yayın vermiyorlar. Durum çok kötü her geçen dakika kayıp artıyor. Sahadaki ekip yetişemiyor artık. Halkta bilinçsiz ne yapacağını bilmiyor

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Yıkılan binayı görüyorsun altta insanlar var biliyorsun ama gidip bir şey yapamıyorsun. Enkazın üstüne çıkan her insan alta baskı yapıyor. Altta neler var bilemiyorsun. Çok kötü bir durum

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Maras antep antakya bu 3 unde sikinti cok buyuk

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,957
44,332
113
Uyandim niyeyse direkt haberlerleri acdim hicde tvyi acmam sabahlari ekranda deprem yazisi ve 4 5 sehirde yikilan evlerden canli yayin goruntusu.gune boyle baslamak cok agir oldu.allah yardimcilari olsun havada cok kotu suan o bolgede ve dahada soguycak.enkaz altinda olmeseniz bile sogukdan donarsiniz cok uzuldum

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
yardım edenler neyse sırf meraktan enkazın başında bekleyenler var görünüyor elli kere anlatılıyor fuzuli kalabalık ses yapmayın yolları boş tutun araba olmasın diye anlayan yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,957
44,332
113
Gemiyle, çanak antenle falan deprem olmaz... 99 depreminde de sallayana... Başı açık kadınlar çokmuş, Ecevit dinsizmiş, Gölcükte bir komutan Kur'an atmış denize.... Yok ABD yaptı, yok o yaptı... Binlerce yıldır oluyor bu, olucak.

Bir bitmedi...

HAARP'la deprem olaydı, Rusya yerle bir olurdu... Amerikan gemileri zaten sürekli burda...
Onlari bnde dusundum ama arkadas dusunememis hayal dunyasinda yasiyor.azcik dusunse abdnin elinde yada baska bi ulkenin eline oyle bi imkan olsa dunyayi ele gecirmezmi

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
yardım edenler neyse sırf meraktan enkazın başında bekleyenler var görünüyor elli kere anlatılıyor fuzuli kalabalık ses yapmayın yolları boş tutun araba olmasın diye anlayan yok
Adam sigarasını yakmış film gibi izliyor zihniyetsiz çok bizim ülkede Yeminle