Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Eve girdim üst baş alayım diye 3 defa sallandım. Nasıl bir şey anlamadım

safakvakti

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
985
290
63
insanlar soğuktan donarak öldü. bunun vebalini kimse veremez.

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
insanlar soğuktan donarak öldü. bunun vebalini kimse veremez.
Bu gece eksi 11 lere kadar düşecekmiş sıcaklık zamanla yarış var resmen inş dünyadan destek ekipleri gelmeye başlamıştır

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Geçmiş olsun.Rabbim ölülerimize rahmet eğlesin yaralarımıza Şifa versin.Allahim bizi beterinden korusun🤲🤲Geçmiş olsun hepimize

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
Bu hesabın sahibi olan arkadaşa ulaşamıyorum depremden beri maraştaydı kendisi ben de malatyadayım durum vahim gördüğüm 3 binadan 1 i yıkık diğeri zedeli yıkılacak binalar sağ salim atlatırız inşallah

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,745
5,566
113
hatay kadın voleybol takımının akıbeti ne oldu son durumu bilen var mı 14 oyuncu enkaz altındaydı en son güncelleme gelmedi yerleri belli ekip yok

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
hatay kadın voleybol takımının akıbeti ne oldu son durumu bilen var mı 14 oyuncu enkaz altındaydı en son güncelleme gelmedi yerleri belli ekip yok
Büyük ihtimalle çoğu vefat etmiştir güncelleme gelmemiş çünkü mekanı cennet olsun tüm vefat edenlerin Hatay sporun kalecisindende haber yokmuş hala

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,745
5,566
113
Büyük ihtimalle çoğu vefat etmiştir güncelleme gelmemiş çünkü mekanı cennet olsun tüm vefat edenlerin Hatay sporun kalecisindende haber yokmuş hala
Cumhuriyet Mahallesi Bostan Sok. No:1 numarada bulunan Antakya Spor Salonu diye paylaşım yaptılar ta ilk gün şu zamana kadar giden olmaz mı yazık cidden kurtarılırlar umarım hatay malatya kadar soğuk bir yer değil enkazda kalanın yaşama şansı görece daha fazla

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Suan haberturk izkiyorum 100 metrelik bi sokakda adam ve sagli sollu full bina dolu hic bosluk yok ve hepsi yikik sadece 1800lu yillarin basinda yapilmis bi otel saglam gerisi full yigilmis

bekira1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
248
40
28
Günaydın abi tablo çok acı çok zor bize hiçbir şey yapamıyorsak dua etmek düşer aptal aptal eleştiri vakti değil şuan demek ki bunlar göçük altında son saatlerini yaşasa yine hükümete sallicak kaybedilen canların yanı sıra milyarlarca TL lik maddi hasar var adam hala 20 lira gondercem kime gitcek belli değil diyo al o 20 yi dür bük ann amna şok
Küfür etmek serbest mi admin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Antepde suan 1 ksi kurtarildi 2,side cikarilmak uzere.kanal7 canli yayinda

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Dun oglen hatayda limanda yangin cikmisdi sadece 1 konterner yaniyordu daha sonra yangin kontrol altina alindi haberi gecildi bnde takip etmeyi birakdim.simdi bakdim o yangin sonmemis ve belkide binlerce konteyner yanmis kül olmus 1 konteynerdeki mazleme degeri kimbilir ne kdr.1 tane konteyner sondurulememis ve hepsi yanmis kul olmus.kimbilir kac milyon lira yandi orda cok yazik.ayrica hatayda cok guzel kurtulus haberleri geldi azda olsa tesseli oldu 25 dkda 6 kisi cikartildi
Liman suan kül olmus simdi sondurmeye gelmisler niye geldinizki?1 tane konteyneri sondurmeye kimse gelmedi 100lerce konteyner çöp oldu simdi niye geldiniz onu anlayamadim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Katar 10bin konteyner yolluyormus helal olsun ne diyim cok kral hareket

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Liman suan kül olmus simdi sondurmeye gelmisler niye geldinizki?1 tane konteyneri sondurmeye kimse gelmedi 100lerce konteyner çöp oldu simdi niye geldiniz onu anlayamadim
Knk herkes kurtarma ya odaklandı normal yanarsa yansın denildi konteyner geri yapılır ama insanı geri getiremezsin kim uğraşır o kargaşada

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Adana merkezde turgut özal da olan varmı zeray apartmanında yaşayan ragibe hepsağ isimli şahıstan haber alınmaya çalışılıyor da o tarafta olan varsa minnettar oluruz