Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Arkadaslar 2 gundur elektrik yoktu telefonu sarj ettim az once simdi girdim.Ben osmaniyeliyim Her seyden once hava çok soguk surekli beşik gibi sallanıyoruz.evlerin hepsi berbat durumda kimse evine giremiyor.cadır filan dağıtılacak dediler ama henuz gelen bile olmadi.hava buz gibi.gerceklesen iki buyuk deprem anındaki korkudan tüm insanların psikolojisi bozuldu zaten.sanki yer gök birlesiyor tüm dünya yerinden oynuyor dedik annemle.cunku binalar evler her yer gidip gidip geliyordu gozumuzun onunde.artcı depremler oluyor surekli ama olmasada hala başımız dondugu icin sallaniyor deyip arada yerimizden fırlıyoruz.o iki depremde evlerin ayakta kalmasi mucizeydi cunku yürüyemedik bile düse kalka kendimizi dısarı zor attık.herkes aglıyor,cocuklar üsüyor ve çok korktukları icin agliyor.benim sadece babannem vefat etti .evi eski oldugu icin yıkıldı malesef.ama cogu aile komple yok oldu.durum bu berbat Allah kimsenin basina vermesin boyle bir olay.

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Arkadaslar 2 gundur elektrik yoktu telefonu sarj ettim az once simdi girdim.Ben osmaniyeliyim Her seyden once hava çok soguk surekli beşik gibi sallanıyoruz.evlerin hepsi berbat durumda kimse evine giremiyor.cadır filan dağıtılacak dediler ama henuz gelen bile olmadi.hava buz gibi gerceklesen iki buyuk deprem anı tüm insanların psikolojisi bozuldu zaten.artcı depremler oluyor surekli ama olmasada hala başımız dondugu icin sallaniyor deyip arada yerimizden fırlıyoruz.o iki depremde evlerin ayakta kalmasi mucizeydi cunku yürüyemedik bile düse kalka kendimizi dısarı zor attık.herkes aglıyor,cocuklar üsüyor ve çok korktukları icin agliyor.benim sadece babannem vefat etti .evi eski oldugu icin yıkıldı malesef.ama cogu aile komple yok oldu.durum bu berbat Allah kimsenin basina vermesin boyle bir olay.
Allah rahmet eylesin,Allah yardımcımız olsun,Allah beterinden korusun ve sabırlar versin.

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,647
1,293
113
Arkadaşlar gün birlik günü hataya doğru birazdan yola çıkıyoruz rabbim herkesin yardımcısi olsun

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Allah rahmet eylesin,Allah yardımcımız olsun,Allah beterinden korusun ve sabırlar versin.
Allah razi olsun ,siyasilerin hepsi alttan secim mesaji verip tayyip propagandasi yapiyor.somada toplanan paralari bile o insanlara dagitmadilar hala, ak parti secim propagandasinda kullaniyor tum yardim paralarini.bu isin siyaseti olmaz.buraya gelip reklam yapip,gölge etmesinler baska ihsan istemeZ.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Arkadaslar 2 gundur elektrik yoktu telefonu sarj ettim az once simdi girdim.Ben osmaniyeliyim Her seyden once hava çok soguk surekli beşik gibi sallanıyoruz.evlerin hepsi berbat durumda kimse evine giremiyor.cadır filan dağıtılacak dediler ama henuz gelen bile olmadi.hava buz gibi.gerceklesen iki buyuk deprem anındaki korkudan tüm insanların psikolojisi bozuldu zaten.sanki yer gök birlesiyor tüm dünya yerinden oynuyor dedik annemle.cunku binalar evler her yer gidip gidip geliyordu gozumuzun onunde.artcı depremler oluyor surekli ama olmasada hala başımız dondugu icin sallaniyor deyip arada yerimizden fırlıyoruz.o iki depremde evlerin ayakta kalmasi mucizeydi cunku yürüyemedik bile düse kalka kendimizi dısarı zor attık.herkes aglıyor,cocuklar üsüyor ve çok korktukları icin agliyor.benim sadece babannem vefat etti .evi eski oldugu icin yıkıldı malesef.ama cogu aile komple yok oldu.durum bu berbat Allah kimsenin basina vermesin boyle bir olay.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun sizlere de sabırlar versin çok üzüldüm

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
Hataydayiz durum çok kötü dua bekliyoruz dostlar

alexaki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
129
37
28
Okumayayım yazıları diyorum duramıyorum. TVlere bakmayayım diyorum yine açıyorum.Baktıkça okudukça deliriyorum çaresizliğe

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Okumayayım yazıları diyorum duramıyorum. TVlere bakmayayım diyorum yine açıyorum.Baktıkça okudukça deliriyorum çaresizliğe
Nasıl bakmıyacan reis orda o insanlar o halde içimiz kan ağlıyor onların yerinde bizde olabilirdik maddi olarak elimden geleni yaptım dua ediyoruz sadece artık

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,687
25,436
113
Maraşı drone ile çekmiş ler tamamını öncekiyle yan yana koymuşlar yarısından çoğu yok olmuş yazık

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
5000 e geliyor vefat sayısı Allah'ım bu nasil bir acıdır yardim et yarabbim 😔😔
Yerimde duramıyorum burda