Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Türkiye - Galler Kim Kazanır

Türkiye - Galler Kim Kazanır

• Türkiye

Kullanılan: 48 51.6%
  • Berabere

Kullanılan: 22 23.7%
  • Galler

Kullanılan: 23 24.7%

• Kullanılan toplam oy
    93

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113

Bir tek para konusuruz Siz reklamlarda anca oynarsınız

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Ah dost ah en az 3 maç tahmin yaptın hepsi tuttu birde skor veriyorsun dinlesek seni para içinde yüzüyorduk şimdi :rolleyes:
ya ben de bütçe olsa denerdim de nasip değilmiş eğer italya isviçre maçını sorarsan 2-0 en baba 2-1 italya alır tabi oyna demiyorum reis

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Reklamlarlarda artistler sahada sporcular oynar bunlar anca artislik yaparlar atatürk bosuna dememiş ben sporcunun zeki çevik ama aynı zamanda ahlaklı olanı severim diye

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar burda Şenol güneşi falan elestiriyonuz ama bana göre suç onda olduğu kadar da medyada bizde acayip bi abartma var bizde söyleyiz böyleyiz bi havalara girmeler bi kere takımda bi tane yetenekli futbolcu yok maçı tek başına alabilen Cengiz hakan bunlar falan cacık bak adamlarin yıldızına son saniye 2 adamın içinden geçti verdi asistini attırdı golü alayı orta takımda veya vasat takım oyuncuları bizimkilerin malesef durum bu sisirmenin bi manası yok

Şuayyipop

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
803
235
43
Bu maçtan sonrada burağı erikli reklamında oynatmak lazım cengizide luppo reklamında oynattıkmı şampiyon oluruz.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Icimden bir his turnuvaya gol atamadan veda eden tek takim olacaz diyor umarim yanilirim da 2 maci da kazaniriz insallah
Galiba hakli cikicam konusacak o kadar sey var ki nerden baslasam bilemiyorum Gareth Bale in son dakikada ayni tip kornerden ceza sahasina sizmasindan mi bahsedim Ramsey in ayni tip pozisyonla 2.sinden defansin arkasindan ceza sahasina girip gol atmasindan mi penalti kacmasa 5 lik olur muyduk soru isaretinden mi akan oyunds pozisyon yaratayisimizdan mi hocanin ilk 11 tercihinden mi oyuncular arasindaki iletisim kopuklugundan mi Kenan Karaman da benim görmeyip hocanin ne gorup ilk 11 de oynatisindan ve 75 80 dakika tahammul etmesinden mi ki bir pozisyonda Burak Yilmaz da sen naaptin orda cok merak ettim diye sersenisini gordum pozisyonun icine etmisti ikinci yarida bir pozisyonda Irfan Can Kahveci den 82. Dakikadan sonra oyuna alip ne bekledi hoca acaba sihirbazlik mi yapacakti yani Senol Gunes sana gecen de sovucektim zor tuttum kendimi senin ben taaaaaaaaa su takim sampiyonadaki en kotu takim haline geldi bize gelen averaj hesabi yapiyor son macta da gol atamazsak dunya dalga gececek hatta gecmeye de basladilar turnuvaya gol atmadan veda etmek nedir bir de bulundugumuz bu gruba ragmen ya Macaristan in yerinde olsaydik o grupta olsak neler olurdu dusunemiyorum bile sen hala bu takimin basinda duracaksan biz takip etmeyelim sirf yabanci ulkelerde oynuyorlar diye kac tane oyuncuyu almadin bizim ligden harbiden yaziklar olsun sana umarim 3. olmadan eleniriz yanlislikla 3. olursak Belcika dan 7 8 yemek istemiyorum

TorontoRaptors

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,776
1,781
113
Arkadaşlar burda Şenol güneşi falan elestiriyonuz ama bana göre suç onda olduğu kadar da medyada bizde acayip bi abartma var bizde söyleyiz böyleyiz bi havalara girmeler bi kere takımda bi tane yetenekli futbolcu yok maçı tek başına alabilen Cengiz hakan bunlar falan cacık bak adamlarin yıldızına son saniye 2 adamın içinden geçti verdi asistini attırdı golü alayı orta takımda veya vasat takım oyuncuları bizimkilerin malesef durum bu sisirmenin bi manası yok
Şenol Güneş i elestiriyoruz evet eleştirilecek tek adam o oyunculara ben kızmıyorum çünkü taktik yok takımda hadi onu geçtim Allah aşkına Kenan karaman nedir Umut meraş nedir biri aciklasin desin Umut meraş defansta çok iyidi hücumda çok iyidi aldı gitti pas yaptı etti Kenan karaman ne yapıyor adam eksiltebiliyor mu eksiltemiyor bizim bu maç savunma yapmamız gerekiyor muydu hayır kazanmamız en kotu ihtimal ile berabere kalmamız gerekiyordu. Şenol hocaya söylenmeyelim tamam söylenmeyelim de senin beklerin çok mu iyi bence Mert harici hicbirinin hücum olarak bi vasfı yok eee şuan top çıkarmak için en iyi savunma hattı ne 3 lü savunma eee sende 3 lü savunma oynayabilecek oyuncular var mı var Merih Kaan caglar ile de oynarsın Merih Kaan ozan ile de oynarsın Merih ozan çağlar ile de oynarsın Kaan ozan çağlar ile de oynarsın. Hadi orta saha top yapamıyor kardeşim senin en teknik oyuncun kim orta sahada irfan eee Kenan 75 e kadar ne yaptı da irfan 75 de oyuna alıyorsun. Neyse daha da sinirimi bozmayacağım.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bu aarada Itaalya Isvcre macina gelirsek sampiyonada 2 defa ust uste handikap yapmak cok zor ender rastlanir o yuzden ya berabere biter ya da Italya kazanacsksa en fazla 1 farkli kazanir diyorum ya 3-2 ya da 2-2 biter bu mac

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Roberto Mancini adamsın marslarini bile içten neşeyle söylüyorlar helal olsun birde bizim topculara bakıyorum sanarsin bu ülkenin vatandaşı olduklarına bin pişman bunlar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Caner gibi sol bek varken umut meras nedir irfancanin varken mert muldur nedir halil dervisoglu varken kenan kimdir. Senol gunes toptam bir gram anlamio. Kimse bana demesin bu takimi dhnya 3ncusu yaoti diye. O takimda uefa sampiyonu gsnin oyunculari vardi ruhunu koyup oynadi. Hakan calhanoglu 90 dk yurudu yazii valla istanbul kadar ulkeye yenilioz cok yazik

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Şenol Güneş i elestiriyoruz evet eleştirilecek tek adam o oyunculara ben kızmıyorum çünkü taktik yok takımda hadi onu geçtim Allah aşkına Kenan karaman nedir Umut meraş nedir biri aciklasin desin Umut meraş defansta çok iyidi hücumda çok iyidi aldı gitti pas yaptı etti Kenan karaman ne yapıyor adam eksiltebiliyor mu eksiltemiyor bizim bu maç savunma yapmamız gerekiyor muydu hayır kazanmamız en kotu ihtimal ile berabere kalmamız gerekiyordu. Şenol hocaya söylenmeyelim tamam söylenmeyelim de senin beklerin çok mu iyi bence Mert harici hicbirinin hücum olarak bi vasfı yok eee şuan top çıkarmak için en iyi savunma hattı ne 3 lü savunma eee sende 3 lü savunma oynayabilecek oyuncular var mı var Merih Kaan caglar ile de oynarsın Merih Kaan ozan ile de oynarsın Merih ozan çağlar ile de oynarsın Kaan ozan çağlar ile de oynarsın. Hadi orta saha top yapamıyor kardeşim senin en teknik oyuncun kim orta sahada irfan eee Kenan 75 e kadar ne yaptı da irfan 75 de oyuna alıyorsun. Neyse daha da sinirimi bozmayacağım.
Dostum benim deemek istediğim şu senin benim düşündüğümüz oyuncularida oynatsa bizim takımın kapasitesi belli biz kendi kendimizi havalara soktuk onu diyorum bizde yetenekli falan oyuncu yok İsviçre de bizi yener ben dua ediyom gol atmadan bitirmesek bari turnuvayı