Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Türkiye - İtalya Kim Kazanır

Turkiye vs İtalya

• Türkiye

• İtalya

• Berabere

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Kırmızı kart olur a bastım 100 TL 6 oran var

Musdem8212

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,140
255
83
artık kadroda 7 8 ismi banko sayabiliyoruz uzun zaman sonra ve bu cocuklar büyük macları daha ıyı oynuyo ve oynuycak yenicez inşallah.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
MS Türkiye 1 - 2 İtalya Gercekci olmak lazım Tamam iyi Oynuyoruz ama Karsımızdakı italya Arada bir İtalya kadrosuna Bakın derim

Patient

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,764
238
63
türkiye kadro olarak italyadan daha kuvvetli italya zayıf takımlar ile yaptı seri yaptılar böyle simdi ilk defa sert ile yapacak bide öyle tek kale sagdan soldan yaparlarsa fransa maçı gibi arka arkaya yerler gibi türkiye banko affetmez

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,306
28,016
113
1/0 cifte olursa 300 tl gelecek uzme beni turkiyem ;( 😁

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
türkiye kadro olarak italyadan daha kuvvetli italya zayıf takımlar ile yaptı seri yaptılar böyle simdi ilk defa sert ile yapacak bide öyle tek kale sagdan soldan yaparlarsa fransa maçı gibi arka arkaya yerler gibi türkiye banko affetmez
Italya 4 Çekya 0 hatirlatim dedim

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
yav birader letonyadan 3 yemesek haklısın dicem de şu böbürlenme, kendinizi begenme huyundan vazgecin artık allah askına.
ben de isterim turnuvanın acılıs macında favorilerden birini yenmeyi ama cok cok zor maç

sevk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,415
380
83
2.5alt benim gözümde banko

1.5alt da olacak bence

italya 1-0alır bence

skoregen