Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Türkiye 'yi Ayağa Kaldıran Görüntü

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,552
113

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Ayni muameleyi ona yapacan ş.refsiz
lan şu ceza kanunu olmasa 2 hafta işkence yapmadan öldürmezdim bu şerefsizi, çok büyük ahdım var, yarın birgün ölümcül bir hastalığa yakalanırsam bu şerefsizlerin listesini yapıp tek tek işkence yaparak öldürücem

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Ne diyebilirsin ki şu görüntüye sövsen fayda etmez dövsen fayda etmez cezalar caydırıcı değil
cezalar caydırıcı da uygulama yok, akp ilçe başkanı hatta mahalle temsilcisi tanıdığın varsa çıkıyorsun. Savcılar hakimler o kürekle öldürülen köpekten daha it olmuş

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,169
2,249
113
Bunu görünce cinler tepeme çıktı
İnsanlıktan nasibini almamış mahluklar
Birşeyde yapamıyorsun o değil

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,304
19,887
113
Umarım en ağır şekilde cezalandırılırlar

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,169
2,249
113
Sosyal medyada en ufak ağır söylem direk dava

Yellow13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
949
330
63
Ne hale getirdiler cennet ülkeyi bu konu dışında Esra Erol diye bir program var ne kadar evde oturan kadın varsa yüzde 90 izliyor program ana konusu nasıl Aldatılır insanların bilinç altını nasıl kötü şeylerle doldururuz çok yazık çok RTÜK NERDE ?

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,057
1,278
113
Sorsan Konya bir de en muhafazakar dindar şehir ama yersen. Şerefsiz namussuzlar ne istiyorsun o gariplerden

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Sorsan Konya bir de en muhafazakar dindar şehir ama yersen. Şerefsiz namussuzlar ne istiyorsun o gariplerden
Model misin olum şerefsiz her yerde şerefsiz memleketi niye kötülüyon genelleme yapiyon ülkede terörde var bütün Kürtler terörist mi oluyo senin o at gözlü bakış açını

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,392
18,530
113
Dost olay Konya'da olmuş yapanın nereli olduğuyla ilgili bir açıklama bile yok kaldıki adam Konyalı diyelim muhafazakarlık ? Konu muhafazakarliksa şayet köpek Necis bir hayvan sayılır dokunulmazdi zaten.. kaldı ki bir can söz konusu insan olanın içini sızlatan bir durum.. olayı irkcilastirmayin ben konyaliyim yapanın da Allah belasını versin

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
ben hiç görmedim inançsız birinin hayvanlara işkence ettiğini çocukları taciz ettiğini tecavüz ettiğini. Bütün pislikler ahlaksızlıklar muhafazakar kesimden çıkıyor. Bütün muhafazakarlar ahlaksızdır demiyorum, bütün ahlaksızlar muhafazakar diyorum çok net

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,057
1,278
113
ben hiç görmedim inançsız birinin hayvanlara işkence ettiğini çocukları taciz ettiğini tecavüz ettiğini. Bütün pislikler ahlaksızlıklar muhafazakar kesimden çıkıyor. Bütün muhafazakarlar ahlaksızdır demiyorum, bütün ahlaksızlar muhafazakar diyorum çok net
olay budur bana cevap yazan arkadaşlar okusun

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
en ağır cezayı alırlar umarım

misaki1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,306
269
83
eeee amca enişte kuzen muhabbetiyle o çocuklarını bıyık hassas kurumlarda çalıştırırsan olcağı bu bu yaratıkları zaten geç bunları o işe koyanın amk