Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Tuttur 3 TL Yeni

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Bunun gibiler yuzunden uzun suredir foruma girip paglasim yapmiyorum..göya karşisindakiyle gececek kucuk beyinli.ayiptir bisey demiyorum
Dostum bizim insanmz hatasi herseyi cabuk unutuyor. Bu adam bundan 1 ay once kupon gelirse party var vs diye konu acti. Sonra millet totem yapti kuponu geldi sonra dedi ki partiyi ben kendim yapiyorum imza andres falan boyle ukala ukala yazi yazdi etknlkte yapmadi. Nasil barindiriyolar boylelerini forumda anlamis devilim

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,820
3,073
113
Bende bu ekran gelmedi zaten güncel ne yapmam gerekiyor?

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Beyler konu amacını aşmasın birbirmize saygılı olalım iyi forumlar
Sayin mod boyle saygisiz adamlari tuttugunuz surece biz nasil kendimize guvenip konu acacagiz?? Ayiptir yahu..beyler degilde bu saygisiz velete hitap etmeniz gerekirdi...insanlar forumda bu tipler yuzunden konu acmaya korkuyor...

andres

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
1,764
113
Sayin mod boyle saygisiz adamlari tuttugunuz surece biz nasil kendimize guvenip konu acacagiz?? Ayiptir yahu..beyler degilde bu saygisiz velete hitap etmeniz gerekirdi...insanlar forumda bu tipler yuzunden konu acmaya korkuyor...
GÜZEL KARDEŞİM İİ MİSİN ?