Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Tuttur 3 TL Yeni

Jiletfatih

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,451
787
113
Saol aldık eyvallah
Yararlanmayip show yapacaklar kayboldun
Adam insanlık yapmış tsk et işine gelmiyorsa

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,592
150,851
113
Sayin mod boyle saygisiz adamlari tuttugunuz surece biz nasil kendimize guvenip konu acacagiz?? Ayiptir yahu..beyler degilde bu saygisiz velete hitap etmeniz gerekirdi...insanlar forumda bu tipler yuzunden konu acmaya korkuyor...
sen dilediğin gibi konu açabilirsin dostum gerekirse biz mudahale ederiz yanlış açtın vs diye
SADECE GÜLÜYORUM ŞUAN :D :D :D
neye gülüyorsun dostum bende tam olarak anlamadım neye güldüğünü

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
sen dilediğin gibi konu açabilirsin dostum gerekirse biz mudahale ederiz yanlış açtın vs diye

Eyvallah shellac uzun sure sonra seni gormek guzl.teskkurederim.allah sabir versin tum yoneticilere ;)

andres

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
1,764
113

Parantez içi yazdığı defalarca ile başlayan cümleye güldüm neden art niyet anladınız onu anlamadım ben de konu için teşekkürler elbette ama bu hayatta gülmek lazım şu kısacık ömürde üzülecek kadar vaktim yok

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,592
150,851
113
Parantez içi yazdığı defalarca ile başlayan cümleye güldüm neden art niyet anladınız onu anlamadım ben de konu için teşekkürler elbette ama bu hayatta gülmek lazım şu kısacık ömürde üzülecek kadar vaktim yok
Haklısın dost elbet gülücez ama konu içinde açıklama yapmadan sadece gülüyorum şuan dediğine anlam içeremedik, bir birimizi kırıp dökmeden her türlü bilgi alışverişi güzeldir dost :)

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Duygu kasmana gerek yok.kapat yuru
Hic insan iliskin olmadimi???? Ilk tepki verdigimde soylesende uzamasa olmazmiydi???? Bence art niyetliydin ama sadece benden degil cevredende tepki gelince kivirdin...cok belli ama susuyorum herneyse..artik eyvallah.nediyem bu aciklamandan sonra...sende haklisin...kusura bakma iyi forumlar..

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
1 kere aliniyor bu sadece

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
oruc yaramıyor size :D
ben alamadım ya nasil aldınız numaram var benim kayıtlı e postam guncelle felan yok nerden guncellicez :D