Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tütün mü -Sigara mı

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
bide migreni olan arkadaşlara tavsitem tütün içmesinler tetikliyo normal sigara cok tetiklemiyor nedense anlamadım

Worlddown

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
119
14
18
Ciğerler kedi gibi mırıldamaya başladığı zaman farkedersiniz ham tütünün keyfini

Worlddown

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
119
14
18
normal sigarada kokuyor kardeşim iyi olmuş bıraktıgın en iyi içmemek
Sigara yanarken degilde, söndürdükten sonra yürüyen kül tablası gibi oluyorsun. Çok bahanem var bırakmak için aslında ama psikolojik olarak sağlam hazirlanmam lazım, bir defa 5 hafta bıraktım sigaradan pahalıya mal oldu

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
president line, jxb , nst 02 yellow, gibi işlenmiş paketlenmiş normal tekel tütünleri kullanın kilosu 150 ile 200 arasında değişiyor yaklaşık 60 paket çıkıyor 6 paket filtreyede 150 verirseniz en kabadayı 350 yapıyor ve paketi size 6 liraya geliyor, birde 10 liraya sarma makinesi alıyorsunuz sarıp sarıp içiyorsunuz, adıyaman tütünü dandiktir içilmez, çelikhan tütünü iyidir ama bir içtiğiniz sigara diğerini tutmaz aynı ürünü bulmak zordur, devamlı aynı tadı almak istiyorsan işlenmiş tütün alacaksın bildiğin bakkalda satılan sigaranın kutuya girmemiş hali, ağız tadına göre president hafiftir içimi rahattır, nst aynı şekilde bir kademe iyisidir, jxb orta içim kalitelidir, açık tütün gibi etrafa acayip bir koku yaymaz dumanından içimine kadar bildiğin sigaradır

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
En iyisi içmemek ikiside zehir.bir tütün içicisi olarak tütün iç derim daha önce normal sigara içiyordum 2 yıldır tütün içiyorum öksürük yok boğaz yakma yok Adıyaman tütünü al orjinalligine dikkat et piyasada Adıyaman tütünü diye çok sahte tütün satılıyor hatta en iyisini arıyorsan Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde yetişen tütünü al Çelikhan tütünü diye geçer

espender

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
74
33
18
ne içerseniz için ama içtikten sonra insanların yanına yaklaşmayın leş gibi kokuyorsunuz. önceden ayıp olmasın diye söylemiyordum ama artık insanların yüzüne söylüyorum direk. koskoca sigara paketini üstünüzde taşıyorsanız cebinizede birkaç tane sakız koyun sigarayı içtikten sonra ağzınız kokmasın. bende herkes gibi birkaç kere lisede birkaç kerede askerde denemiştim sevmedim sevilecek birşeyde değil insan dumanı içine çeker mi

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Bırakın tütünü mutunu yazık etmeyin kendinize