Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tv / Film - Dizi Tavsiye

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,602
44,644
113
prison break derim dizi olarak tek geçerim bu dizi eleştiriye de açık değil.
Bnde yabanci dizi olarak sadece bunu izledim ve bazen gypunde 8 10 bolum izliyordum ve bigun geldi son bolumu izledim ne yazikki bitti.ama ucu acik birakilmisti devam edecegini tahmin etmistim

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,831
5,962
113
Bergen filmini ilk çıktığı zaman izlemiştik ama gece gece nedense izleyesim geldi yine izlicemiz bir link vs varmı acaba

gladiatu09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
264
116
43
Severance diye bı dizi buldum demin bı sezonmuş ama sarıyo yani bı iki günde bitirmek isteyen izleyebilirsss

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,831
5,962
113
Netflixte bulunan bilim kurgu dizisi onerisi yapabilir misiniz bayram boyu izleyelim

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
hepimiz kumarın ıcındeyız oyle yada boyle hayatımız bununla geciyor.. bu kapsamda hepinize kafanızı dağıtıcak tavsiye edebilcegim harika bir dizi var emin olun su an izlemeye basladıgınızda sabaha kadar ızlemeye devam edıceksiniz tam bizi anlatan bi film icinizde izleyenler varsa demek istedigimi anlıcaktir..

İnsanların zevkleri o kadar farklı ki. Başkasına çok güzel gelen birşey diğerine çile gibi gelebiliyor

kataki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
239
95
28
İnside- kısa film. 4 5 dk eski orijinal güzel.