Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ücretsiz İzin Paraları

Muslera27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,684
4,443
113
Ben Fabrikada Çalışyorum 2 Gün Önce Yapıkredi Hesabima Yattı

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
ben turizmdeyim. çalısmıyorum 1.5 aydır işte. İzindeyiz.
Bizim şirkette 2700 çalışan var martın 20si gibi müdür geldi ücretli izindesin kendinizi kollayın tekrar hep beraber görüşelim dedi pazartesi günüde ramazan erzaklarını dağıtıcakmışlar

Richarlison

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
9
8
Bizim şirkette 2700 çalışan var martın 20si gibi müdür geldi ücretli izindesin kendinizi kollayın tekrar hep beraber görüşelim dedi pazartesi günüde ramazan erzaklarını dağıtıcakmışlar
helal o patrona . hangi firma orası. Bizim şirkette virüs var diye mart ayında tam ay calısmamıza ragmen yarısını ödedi kalanıda isler baslayınca dedi.

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
helal o patrona . hangi firma orası. Bizim şirkette virüs var diye mart ayında tam ay calısmamıza ragmen yarısını ödedi kalanıda isler baslayınca dedi.[/QUOTE
Degerli Modavizyon calisanlar, Ramazan erzaklari dagitimi 11.05.2020 Pazartesi gunu baslayacaktir. Dagitim 09:00-17:00 saatleri arasina olacaktir 11 Mayis ile 15 Mayis arasi dagitim yapilacaktir. Fabrikaya erzaklarini almaya gelecek arkadaslarimizin maske ile fabrikaya gelmelerini rica ediyoruz. Fabrikaya girislerde Sosyal mesafelerimizi koruyacak sekilde kapi disinda bekleyecegiz. B030

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,017
10,550
113
Paranın yatmama sebebi Halkbank bakiyemin sıfırın altında olması. (- bakiye) Bunun için dilekçe yazdım 3 iş günü içinde belli olacakmış.