Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ukrayna Yolcusu Kalmasın

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Arkadaslar @Vbet Türkiye sitesinin verdiği çarkı her gün ceviriyorum ve şu anda 2 bileti tamamlamam durumunda ukrayna gezisi kazanmis olucam :D daha çok yaklaşan var mi acaba?

Ukrayna ana vatan 1
Uçak 1 kaldı.Screenshot_20210109-014844_Chrome.jpg

Garip0

Bahtsizgarip.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
5,490
2,376
113
Bedava hocam vbet piyasadaki mali acidan en ustlerdeki sitelerden biri. Herkese olmasa da bence 1-2 kisiye reklam amaclı yedirirler. Ukraynaya git gel 2 gun konakla cok bi sey tutmuyor zaten siteye dokunacak bi para değil.
çark ayarlı dost ya

Winner99

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
22
8
Hahah aynen o hesap ama dediğim gibi ortada bir emek yok maddi yatirim yok saskaza 2 bileti tamamlarsak yollamazsa acariz her yerde şikayet.

"Vbet ukraynaya yollamadı"
"Vbet ukrayna diye malezya'ya yolladı"
Kral bu siteler kazandığın parayı zor ödüyor hiç birine güven olmaz valla

Fatihscream

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
973
563
113
Arkadaslar @Vbet Türkiye sitesinin verdiği çarkı her gün ceviriyorum ve şu anda 2 bileti tamamlamam durumunda ukrayna gezisi kazanmis olucam :D daha çok yaklaşan var mi acaba?

Ukrayna ana vatan 1
Uçak 1 kaldı.Ekli dosyayı görüntüle 116918
Eski sporcu kartları gibi kesin biri hiç çıkmıyordur ilk 11 tamamlicam diye o kadar uğraşıyordum bayramda falan gs tamam trabzon tamam fenerde 1 oyuncu kalmıştı onuda yaptım 10 eşofman 10 top parası gidiyordu sonuç bi sultan şekerleme yazan eşofman veriyolardi giyerken yırtılan 😂😂😂

akin01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,089
1,354
113
Arkadaşlar konu dışı ama vbet te çarktan 15 spin çıktı 15 tl verdi anaparaya geçti 100 yaptım talep verdim papara
Yatırımım yok yatar mı. Yatırım şartı var mı

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Eski sporcu kartları gibi kesin biri hiç çıkmıyordur ilk 11 tamamlicam diye o kadar uğraşıyordum bayramda falan gs tamam trabzon tamam fenerde 1 oyuncu kalmıştı onuda yaptım 10 eşofman 10 top parası gidiyordu sonuç bi sultan şekerleme yazan eşofman veriyolardi giyerken yırtılan 😂😂😂
O kartlarla çarpistirip ters düz oynardik. Fenerden kemal aslan vardı bende bi 8-10 tane milletle takas ederdik her turlu oyun oynanirdi o kartlarla :D

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Arkadaşlar konu dışı ama vbet te çarktan 15 spin çıktı 15 tl verdi anaparaya geçti 100 yaptım talep verdim papara
Yatırımım yok yatar mı. Yatırım şartı var mı
Bildigim kadariyla yatırım sarti yok, gece de destek yok. Talep ver reddedilirse yatirip çekersin dostum gule gule harca.