Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti umtkvk | Bayern Yarım Düzine Atar Kuponum

Kupon Miktarı
20464.1
Kupon Oranı
6.90

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bakambu aylardır piyasada yoktu artık bambaşka bir Bakambu olacak.

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ziyech ile Keremi iyi bir şamarlamak lazım daha erken gol bulabilirdik. Önceki maçın benzeri oldu diyebiliriz. Ağa takım dünya 2 numarası g.tu yiyen varsa ben daha iyi oynarım diye buyursun gelsin
Bro bizi son vuruşlardaki beceriksizliğimiz bitiriyor o kadar basit pozisyonları atamıyoruz ki 7 metre kale karşında bi kaleci bi sen varsın atacaksın o pozisyonları arkadaş atamazsan böyle olur.

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Bro bizi son vuruşlardaki beceriksizliğimiz bitiriyor o kadar basit pozisyonları atamıyoruz ki 7 metre kale karşında bi kaleci bi sen varsın atacaksın o pozisyonları arkadaş atamazsan böyle olur.
Sıkıntı yok ikinci olup gruptan çıkmaya bakacağız artık. Bunların hepsi tecrübe..

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Galatasaray taraftarı olsaydım gurur duyardım bugün takımımla valla, helal olsun.

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Sıkıntı yok ikinci olup gruptan çıkmaya bakacağız artık. Bunların hepsi tecrübe..
En kötü senaryoyu düşünelim 3. olur Uefaya gideriz çok rahat ben inanıyorum. Ama gruptan çıkacağız bizim oyuncular CL maçlarında başka motive oluyor.

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Unitedı içerde yeneriz kope deplasmanda en kötü beraberlik 2. Olarak çıkarız sıkıntı yok bayernden en azından iki maçta 1 puan alabilirdik İcardi iğneyle kendini koruyarak oynuyor hep kerem desen Allah'ın malı

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Uefayı alır bu takım, liverpoolla falan eşleşmezse finale kadar gider
Sampiyonlar liginde ise her takımla kafa kafaya oynar
Ligde en az 10 puan farkla şampiyon olur

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,862
1,276
113
En kötü senaryoyu düşünelim 3. olur Uefaya gideriz çok rahat ben inanıyorum. Ama gruptan çıkacağız bizim oyuncular CL maçlarında başka motive oluyor.
Manuyu evimizde yenip son maçta averaj bizde olur büyük ihtimalle de 2 inci çıkarız kopenaga son maçta farklı yenilmezsek egerki

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Unitedı içerde yeneriz kope deplasmanda en kötü beraberlik 2. Olarak çıkarız sıkıntı yok bayernden en azından iki maçta 1 puan alabilirdik İcardi iğneyle kendini koruyarak oynuyor hep kerem desen Allah'ın malı
Benide ziyech deli etti bu akşam 😄

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113