Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği Umutks41 / 5 Kişiye 20 TL Jeton

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Kazanirsam jeton yerine bi tatlini yerim:D

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Bu mesajı beğenen lerden çekiliş yapılacaktır
Mod arkadaşlardan ricam twitterda paylaşılmasın para içim foruma gelen hiç gelmesin .

Aktif üyeler kazanması adına 1.000 mesaj şartı var 1.000 mesajdan az olanlar kusura bakmasın
14:00 son
Başarılı etkinlik ve şartlar

yogunlug

Kefil
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,695
1,389
113
Mod arkadaşlardan ricam twitterda paylaşılmasın para içim foruma gelen hiç gelmesin .

Aktif üyeler kazanması adına 1.000 mesaj şartı var 1.000 mesajdan az olanlar kusura bakmasın
Kesene bereket umut

Sefil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
994
171
63

yanlıs sistem vara yoğa laf cambazlıgı olanla gerrcek oyuncu ve uyelere yanlış oluyo beni çıkar gerçek üyer arasında çekiliş yap adminden son 1 senedir aktif dilenci olmayan üyer arasında çekiş yap

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,890
50,735
113
yanlıs sistem vara yoğa laf cambazlıgı olanla gerrcek oyuncu ve uyelere yanlış oluyo beni çıkar gerçek üyer arasında çekiliş yap adminden son 1 senedir aktif dilenci olmayan üyer arasında çekiş yap
Anlıyorum

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,464
1,226
113

umuut parayı mı buldun la :)
kesene bereket dost :)
Çekiliş yaparsam ilerde bende senin yaptıgın gibi yapcam 1.000 mesaj ve üstü hakkaniyet açısından en doğrusu tebrik ediyorum dost seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...