Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Umutks41 / Kasa 100 Hedef 1 k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,811
3,071
113
Ne olmuş burada 60 sayfa konu :D hedefe ulaşılmış sanırsam, tebrikler herkese bol şans

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Bizzat ben şahit oldum limiti dolu olduğu için fazlası var eksiği yok.300 lirayı sadece bana dağıttırdı.Kazandığı parada 1 küsür K
umutu anlatmaya gerek yok dost 300 de kazansa 50 100 dagıtır paylasmayı sevıo adam.paranın esiri olmus ınsan cok forumda cebınde parası olupta surda 20 tl kovalayan adam zaten benım gozumde adam degıldır.hep dıyoruz ıhtıyacı olan alsın dıye .ama ısde alısmıs kudurmustan beterdır cebınde parasıda olsa ne koparırsa kafasında karaktersız adam cok forumda

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
umutu anlatmaya gerek yok dost 300 de kazansa 50 100 dagıtır paylasmayı sevıo adam.paranın esiri olmus ınsan cok forumda cebınde parası olupta surda 20 tl kovalayan adam zaten benım gozumde adam degıldır.hep dıyoruz ıhtıyacı olan alsın dıye .ama ısde alısmıs kudurmustan beterdır cebınde parasıda olsa ne koparırsa kafasında karaktersız adam cok forumda
Bugün bizzat gördüm kahkaha attım evde dost.Adam gelirse çekiliş kuponunu paylaşmış,diğer taraftanda başka birinin 20 liralık çekilişine katılmış.Üstelik çekilişte o kişiye çıktı 😄😄

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Bugün bizzat gördüm kahkaha attım evde dost.Adam gelirse çekiliş kuponunu paylaşmış,diğer taraftanda başka birinin 20 liralık çekilişine katılmış.Üstelik çekilişte o kişiye çıktı 😄😄
valla ben 1.5 aydır bıraktım dagıtım işini belkı 150 kısıye para attım bu forumda cok borc verdıgımde oldu gerı alamadıgımda.donucem deyıp donmeyenlerıde gorduk o yuzden artık forumu sohbet ve destek amaclı kullanıyorum .cok nadır kupon paylasırsam

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
sende cok dagıtanlardansın dostum allah sana da cok versın .
Kanka ben fazla konu açmayi sevmiyorum kupon atip. Biri benim kuponu takip ettiginde mahcup oluyorum . Ama kazanan ödüllerinde yeni kisilere gitmesini istemiyorjm. Bide herkezin etkinligine ve cekilislerine katilmiyorum. Ve forumda konu açan odul dagitan 20 25 kisi var bunlar disina ödül gitmesini ostemiyorm

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Bide 300 500 mesajli kisilerin etkinliklere katilmasini istemeyipde 10 mesajo olan kisinin etkinligine katilanlar var ,bunlarada gülüyorum 😄

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...