Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Umutks41 / Kasa 250 Hedef -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Bu gelirse roll biter beyler 7 de kalkcam sabah iş var ben atacağım adamlara dm atarım kimse dmden yazmasın kalbini kırarım ciddi söylüyorum kusura bakmayın tanımadığım adama para yollamam bu saatten sonra kimse cebimde sigara parası yokken sigara parası koymadı cebimize neyse uzatmıcam umarım gelir dostlarımızı görürüz

denizgltsry

^^BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİ BİLİR ^^
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,356
4,721
113
Bu gelirse roll biter beyler 7 de kalkcam sabah iş var ben atacağım adamlara dm atarım kimse dmden yazmasın kalbini kırarım ciddi söylüyorum kusura bakmayın tanımadığım adama para yollamam bu saatten sonra kimse cebimde sigara parası yokken sigara parası koymadı cebimize neyse uzatmıcam umarım gelir dostlarımızı görürüz
saol kesene bereket belkı tanısmıoruzz bugun tanısmıss oluruuz bızde sneınle :D

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Elendik :)

denizgltsry

^^BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİ BİLİR ^^
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,356
4,721
113
20 5.38 war haydın

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113
Dm den papara yazdık knka sağol kesene bereket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...