Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Üroloji Hakkında

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Merhaba beyler şimdi bu konuyu açıyorum aranızdan biri doktora git burda ne soruyon falan dicek randevu aldım gidicem sormak istediğim şu arkadaşlar 2dir spermden kan geliyor sebebi nedir sizce daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu yada aramızda sağlıkçı olup bu durumdan anlayan var mı?

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Merhaba beyler şimdi bu konuyu açıyorum aranızdan biri doktora git burda ne soruyon falan dicek randevu aldım gidicem sormak istediğim şu arkadaşlar 2dir spermden kan geliyor sebebi nedir sizce daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu yada aramızda sağlıkçı olup bu durumdan anlayan var mı?
geçmiş olsun taş kum vs. olabilir.

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,700
10,327
113
Dost derhal bi acile git idrar yolu enfeksiyonu olabilir ben yasamistim ama korkulacak bir durum degil hapla iyileşiyorsun kisa surede ama enfeksiyonda olabilir bence bunu bu forumda cozecek yoktur geciktirmeden git derim gecmis olsun

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Dost derhal bi acile git idrar yolu enfeksiyonu olabilir ben yasamistim ama korkulacak bir durum degil hapla iyileşiyorsun kisa surede ama enfeksiyonda olabilir bence bunu bu forumda cozecek yoktur geciktirmeden git derim gecmis olsun
Kardesim randevu aldım zaten gitcem sağlık sonuçta şakaya gelmez eyw düşüncelerin için

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.Bobreklere sicramasin geçen ay ben gittim böbrek iltihabı olmuş Kesik ve sık idrara çıkıyordum.Yanma da vardı.Hap verecek doktor.Bobrek iltihabı varsa iğne de verecek.Sabah akşam olacaksin.Gecmis olsun

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.Bobreklere sicramasin geçen ay ben gittim böbrek iltihabı olmuş Kesik ve sık idrara çıkıyordum.Yanma da vardı.Hap verecek doktor.Bobrek iltihabı varsa iğne de verecek.Sabah akşam olacaksin.Gecmis olsun
Eyw reis sende de spermde mı kan vardi yoksa idrarda mı bende idrarda yok yanmada yok

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Hayatim urolojide gecti benm bobrek idrar yollari vs den dolayi dr degilim ama anladigim kadqriyla soylim. Idrardan gelmiyor sadece spermden geliyorsa, prostat bolgende sknti buyuk biran once git oyle enfeksiyon falan degil bu uc hatta doktora.
Korkutmimde prostat kanserininde ilk belirtilerindendir gecmis olsun

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Hayatim urolojide gecti benm bobrek idrar yollari vs den dolayi dr degilim ama anladigim kadqriyla soylim. Idrardan gelmiyor sadece spermden geliyorsa, prostat bolgende sknti buyuk biran once git oyle enfeksiyon falan degil bu uc hatta doktora.
Reis sıkıntı olur mu prostat kanseri randevu aldım gitcem doktora

Tokatlı60

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
118
43
Normalde menide kan bulunmaz. Hemen hemen her zaman birkaç hafta içinde kendiliğinden geçer. Meniden kan gelmesine enfeksiyon, taş, travma, kanama bozukluğu, prostat biyopsisi veya kanser öyküsü (yaklaşık % 2)sebep olabilir kanser şansı az takma

muratabi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
64
28
aga adamı neden korkutuyorsun google gibi

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Reis sıkıntı olur mu prostat kanseri randevu aldım gitcem doktora
Kral ben sana kansersin demedim doktor ddgilim ben. Ama idrarden gelmiyor spermden geliyorsa oyle enfeskiyon falan degildir. Oyleyse bile prostatta olusan bi enfeksiyondur. Ordaki enfeksiyonlar cok zoe r ulasiyor antibiyotik belli araliklarda 2 ay antibiyotik icirirler sana en iyi ihtimal. Diyorm ya hayatm gect8 uroloji nefroloji arasnda skntili bolge hele testleri daha sknti kafani duvsrlara vuruyon acidan. Yasayan bilir o acilari Buyuk gecmis olsun.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Kral ben sana kansersin demedim doktor ddgilim ben. Ama idrarden gelmiyor spermden geliyorsa oyle enfeskiyon falan degildir. Oyleyse bile prostatta olusan bi enfeksiyondur. Ordaki enfeksiyonlar cok zoe r ulasiyor antibiyotik belli araliklarda 2 ay antibiyotik icirirler sana en iyi ihtimal. Diyorm ya hayatm gect8 uroloji nefroloji arasnda skntili bolge hele testleri daha sknti kafani duvsrlara vuruyon acidan. Yasayan bilir o acilari Buyuk gecmis olsun.
Vala doktora gidicem yaş 28 araştırma yaptım herhangi bi problem yok deniyo YouTube de üroloji doktorlarını izledim genellikle 40 yaş altı herhangi bi problem olmadığını söylüyorlar tabi en doğrusu hastaneye gidip testte çıkan olur bilgilendirme için sağol reis yine de

Metehun

Üye
Yeni Üye
10
4
3
Taş kum enfeksiyon hatta prostat bile olabilir