Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Üroloji Hakkında

Darkeagle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,114
612
113
Merhaba beyler şimdi bu konuyu açıyorum aranızdan biri doktora git burda ne soruyon falan dicek randevu aldım gidicem sormak istediğim şu arkadaşlar 2dir spermden kan geliyor sebebi nedir sizce daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu yada aramızda sağlıkçı olup bu durumdan anlayan var mı?
Birayı fazla iç ,
Şapkasiz tanımadığın kişilerle ilişkiye girme ,
hala devam ediyorsa Dr a git

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,241
113
Enfeksiyon tas kum falan hikaye başka bir şey var o işte onlar öyle belirti vermez git hastaneye çıkar vur masaya baksınlar

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
867
93
Bende yaşamıştım. Sadece spermden geliyorsa bel soğukluğu net. Ciprosid kullaniyorsun geçiyor. Şapka gerçekten önemli. Sıcaklık sevdasına basimiza iş açmıştım. Geçmiş olsun. Bu arada var mı bel soğukluğu da neden olacak bir ilişkin?

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Bende yaşamıştım. Sadece spermden geliyorsa bel soğukluğu net. Ciprosid kullaniyorsun geçiyor. Şapka gerçekten önemli. Sıcaklık sevdasına basimiza iş açmıştım. Geçmiş olsun. Bu arada var mı bel soğukluğu da neden olacak bir ilişkin?
Essek varmis koylerinde 😁😁

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Aman o bölgeye dikkat et. En fazla acı çektiren yerlerden biri. Yıllarca işkence çekersin. Neyseki bir şey yokmuş. Geçmis olsun.