Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

~ Üyelerimizin DİKKATİNE ❗️~

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Çalışıyorum abi artık çok şükür eskilerde ki gibi okuldayım işte git gel :)
Abi ne dicem hazır seni yakalamışım bu süperbetin 210 oldu hesap 50 yatıram mı nasıldır bilemedim ?
Betsat ın 2.sitesi sağlamdır. Ama ilk ödemede evrak talep edebilirler.

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Anladım abi valla dediğin gibi evrakta istediiler evet o zaman atıcaz tamamdır abim benim . Buralardayım saygılar abii

afyok03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,392
1,095
113
Blues başkan gecelerde jokerbet in İspanya korner etkinligini bildim bilenlerin ne acikladiniz ne de bonus eklenmedi falan birşey demediniz

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Arkadaş ne oluyor 2 gündür para isteyen isteyene müsama gösterdik bir kaç kişiye bir daha görürsek direk banlayacağız.

batu944

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
76
28
Ben aglanmam ama bu ikisi ayni kisi ve farkli kisilerdende para talebi olmus..Ben bir kere gonderdim sonra adamdan ses soluk cikmadi :) ister banla ister banlama..Sadece diger arkadaslar para gondermesin bu nicki kullanan sahis ve ya sahislara..

Ekli dosyalar

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Sadece para istemiyolar. Bana 3 gundür 2 3 kisi para gönderiyim hesabima parayi yatir dediler kabul etmedim

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Ben aglanmam ama bu ikisi ayni kisi ve farkli kisilerdende para talebi olmus..Ben bir kere gonderdim sonra adamdan ses soluk cikmadi :) ister banla ister banlama..Sadece diger arkadaslar para gondermesin bu nicki kullanan sahis ve ya sahislara..
Kardeşim Benim Mesaj kutusundada var 2/3 kişi ifşa edipte Kimseyi utandırmak istemedigimden paylaşımda veya şikayette gerek duymadım zaten cevapta vermedim