Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

üzerinize şirket varmı kontrol edin

kindar

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Haklısn usta baktım bnmki temiz gercekten bakmaya deyer kimseye güven olmaz cabuk cabuk yinede verdyn bilgi icin tsk etim

goldsun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
5
18
belge vermedigim için gerek yok bakmaya

34BV34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
10
8
Akıl ede ede bunu mu akıl ettin :D öyle bir şeyi yapacak olan insan yurt dışından üzerine telefon hattı, banka hesabı, veya sanal pos cihazı çıkarır veya yurt dışı şirketine kayıtlı sanal pos çıkartır. Bunu yapacak adamın TC'den açma gibi ne gibi salaklıgı olabilir :D

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,674
12,736
113
GÜVENLİK SORUSU HEPYANLIŞ ÇIKIYOR ARTI EKSİ VS VAR

dersimmurat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
58
28
Akıl ede ede bunu mu akıl ettin :D öyle bir şeyi yapacak olan insan yurt dışından üzerine telefon hattı, banka hesabı, veya sanal pos cihazı çıkarır veya yurt dışı şirketine kayıtlı sanal pos çıkartır. Bunu yapacak adamın TC'den açma gibi ne gibi salaklıgı olabilir :D
ya kardes bı sıktır gt a.q kahveden adam topluyolar 2 bın tlye sen kımlıgını tarattır gönder bunlar senın gıbı keresde degıl a.q noterde adamları var gerceı sen ne bılıcem 3 tl bahıs al yeterlı dunyan bu..adam sırket acıyor faturayı kesıyor 1 mılyon sonra tersden bakıyosun anladın sen teelfon hattından bahsedıyosun uzaaa

dersimmurat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
58
28
keresde ılk kosup kontrol edenlerden biri sen degılsen tüm forum bni

mami10

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
72
2
8
Ardks bakmaya çalışyrz matematik sorusu soruyor doğru biliyoruz yine açılmıyor neden açılmıyor acaba bilen var mi

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Sahte imzayla sizin üzerinize açılacak olan şirketten siz sorumlu değilsiniz.

khryseis5050

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
13
8
Ooo koç holding üzerimeymiş süper saf mısınız oğlum bu işler o kadar kolay olsaydı şuan sayısız şirket ve sayısız mağdur vardı show haberde gördüğünüz iki tane yalan haber tek bildiğiniz milleti korkutmayın

khryseis5050

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
13
8
Bankalar o kadar salak değil internet bankacılıgına girerken bile telefon onayıyla giriyosunuz yanlış tuşlamada ıp adresiniz alınıyo havale yaparken yine telefon onayı sizce bu kadar sıkı güvenlik varken birisi sizin adınıza bankadan veya herhangi bi yerden bir işlem yapabilirmi

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Kafayı yemişsiniz o kadar kolay şirket açılmıyor artık amk sadece şirket kurmak için 5 bin tl gidiyor daha diğer ksıımları hesaba katmıyorum bile