Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Uzibet - 10 TL

archeva

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,910
43
48
Bu şerefsizler twitter da bedava reklam yaptırdı yüzde 80 ine eklememiş bonusu bende dahil

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Tatmin olursun inşallah bu videoyla
sen 2 gündür haddini aşıyorsun öncelikle haddini bil.terbiyeni takın.ben sana insan gibi bilgi edinmek babında sordum nasıl aldın bonusu diye.çünkü canlı destek gerçekten devre dışı.sorumu bir daha oku istersen seni incitme ya da yalancı çıkarma amacı güden bir soru değildi benim sorum.tamamı ile bilgi edinmek için sordum.sen ne yazmışsın tatmin ol falan.bu sana 2.uyarım mert yılmaz 3. de kalay takımını çıkarırım hoş olmaz.forum moderatörüne o kadar hakaret ettin ve ban yemedin bu çok ilginç zaten.ben ban yemek istemem ama 3.kez haddini aşarsan kobrayı salarım üzerine haberin olsun.:D

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
sen 2 gündür haddini aşıyorsun öncelikle haddini bil.terbiyeni takın.ben sana insan gibi bilgi edinmek babında sordum nasıl aldın bonusu diye.çünkü canlı destek gerçekten devre dışı.sorumu bir daha oku istersen seni incitme ya da yalancı çıkarma amacı güden bir soru değildi benim sorum.tamamı ile bilgi edinmek için sordum.sen ne yazmışsın tatmin ol falan.bu sana 2.uyarım mert yılmaz 3. de kalay takımını çıkarırım hoş olmaz.forum moderatörüne o kadar hakaret ettin ve ban yemedin bu çok ilginç zaten.ben ban yemek istemem ama 3.kez haddini aşarsan kobrayı salarım üzerine haberin olsun.:D
Ulan senin hertarafın kalay olsa kaç yazar rüzgar yapma bana ordan aklını alırım akıllı ol

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Ulan senin hertarafın kalay olsa kaç yazar rüzgar yapma bana ordan aklını alırım akıllı ol
blues adminliğinin gereğini yapmanı bekliyorum dün bu adAM sana kaypak herif dedi,adam ol dedi,ortalığı sikiştiren dedi hepsi kayıtlarda mevcuttur bana yancı dedi bugünse tatmin olmakla başladı ulanlı mulanlı konuşmalarla akıl almalarla devam ediyor.senden saat 18.00 e kadar ya bir cevap ya da bu naMERT e gerekeni yapmanı bekliyorum.ben bir defa kalay çekerim sağlam çekerim.top sende blues.acil cevap bekliyorum.

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
blues adminliğinin gereğini yapmanı bekliyorum dün bu adAM sana kaypak herif dedi,adam ol dedi,ortalığı sikiştiren dedi hepsi kayıtlarda mevcuttur bana yancı dedi bugünse tatmin olmakla başladı ulanlı mulanlı konuşmalarla akıl almalarla devam ediyor.senden saat 18.00 e kadar ya bir cevap ya da bu naMERT e gerekeni yapmanı bekliyorum.ben bir defa kalay çekerim sağlam çekerim.top sende blues.acil cevap bekliyorum.
Aslan hayırdır sen kimi tehdit ediyorsun senin sıkıntın ne

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
bi bitmediniz be koçum şurda oturuyorum adresim şu falan yaşım 36 dersiniz hareketleriniz liseli ergenler gibi
Bak koç yaşım 36 evet doğru bildin bana imalı imalı soru sordun canlı destekle bende saygımız bozmadan imalı bir cevap verdim konuşmalarında seçici ol tadımız kaçmasın

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
koç ben senden 6 yaş büyüğüm ve sana incitici tek kelime yazmadım.sana sorduğum soruyu bir daha oku.varsa hakaret veya nezaketsizlik söyle.herkes haddini bilmeli sen de ben de bu böyle olmazsa olmaz.

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
koç ben senden 6 yaş büyüğüm ve sana incitici tek kelime yazmadım.sana sorduğum soruyu bir daha oku.varsa hakaret veya nezaketsizlik söyle.herkes haddini bilmeli sen de ben de bu böyle olmazsa olmaz.
İmada bulunuyorsun canlı desteği çalışmıyor bonusu nasıl aldında çekim yaptın diyorsun neyse uzatmayalım mevzuyu uzadıkça uzar çünkü

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
İmada bulunuyorsun canlı desteği çalışmıyor bonusu nasıl aldında çekim yaptın diyorsun neyse uzatmayalım mevzuyu uzadıkça uzar çünkü
ulan helal olsun be niyetimin ne olduğunu anlamadığın için mertçe izah ettim hala ima dan bahsediyorsun.kardeş bana uzak Allah a yakın ol.işin gücün rastgele bana bulaşma daha.