Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Uzobet 50 FreeBet ve 30 FreeSpin Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

blackkid19

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
36
27
18
Ahahaha telegram adresinizi belirterek talep edin demislern😂😂😂 gerekli alan olarak belirtmemisler ko burayi

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Forum doldurduk 2 saat geçti eklenmedi sonra diyorki deneme bonusu bitti diyor çok dengesiz bir site bu para falanda vermez

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,468
2,385
113
Telefon numarasından whatsapa bakıp tipe göremi ekliyo napıyo 😂

ademmkilicaslan

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
1
3
Üye Oldum Telegram falan Takip Ettirdi Deneme Bonusu Formu Doldurttu Mailm Onayladık Canlı Destekten Falan Biz Konusurken Promosyon Bitti Dediler :D Yaramaz Bu Site

Murat_Cinar06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,703
792
113
Liste Şuan 661 Kişi Kayıt Olmuş Toplam Liste 1000 Kişi Daha Kayıt Olmayıp Bonus Talep Etmeyen Epey Kişi Var Bende 327 Deyim Bekliyorum Sırayla Tanımlanıyor Arkadaşlar Şuan 300 Lere Geldi Olumsuz Olanların Açıklaması Yazıyor Zaten Genelde Telegram Takip Etmeyen Yada Numarası Gizli Olanlar Şansınızı Deneyin Derim

Esra1995

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
370
112
43
Tek sıkıntı şu olabilir, olurda 50 tl yi 10000 yapcak şansta bi çılgın yaparda 1000 lira talep verirse,site verirmi o soru işareti yoksa gayet normal şuan herşey, neyse gelsin bakam bonusta
Cash win sitesinden 16uyelik açtım 7uyelikten 500 zer TL çektim işyerindeki arkadaşların üstüne actiydim üyelik ayrı ip ayrı tl