Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Uzobet'in Olmamış Sms leri Hakkında

piti

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
48
14
8
evimde piti piti takılırken telefonuma pat diye bir mesaj geldi. Mesajda da şey yaziyor > "kalktı mı? kalkmıyorsa kaldırırız.Screenshot_20230426-024038_Chrome.jpgScreenshot_20230426-024038_Chrome.jpgScreenshot_20230426-023800_Messages.jpg" diye. Nasıl kim ne?!? falan derken baktım uzobetmiş. Hani komik desen güldürmüyor ilgi çekmek desen böyle ilgi olmaz olsun dedirtiyor. Canlı desteğe bağlanıp uygun bir dille anlattım durumu. umarım bir daha yapmazlar. Öyle smsler alan arkadaşlarımız varsa aramızda lütfen şikayet falan edin azaltarak bitirtelim böyle olmamış smsleri. sms in ss i ve canlı destekle olan konuşmam ektedir.Screenshot_20230426-023800_Messages.jpg

iyi forumlar o/

Ekli dosyalar

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,694
6,614
113
evimde piti piti takılırken telefonuma pat diye bir mesaj geldi. Mesajda da şey yaziyor > "kalktı mı? kalkmıyorsa kaldırırız.Ekli dosyayı görüntüle 331620Ekli dosyayı görüntüle 331620Ekli dosyayı görüntüle 331619" diye. Nasıl kim ne?!? falan derken baktım uzobetmiş. Hani komik desen güldürmüyor ilgi çekmek desen böyle ilgi olmaz olsun dedirtiyor. Canlı desteğe bağlanıp uygun bir dille anlattım durumu. umarım bir daha yapmazlar. Öyle smsler alan arkadaşlarımız varsa aramızda lütfen şikayet falan edin azaltarak bitirtelim böyle olmamış smsleri. sms in ss i ve canlı destekle olan konuşmam ektedir.Ekli dosyayı görüntüle 331619

iyi forumlar o/
Bayan mısınız iyi forumlar

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,788
10,394
113
Ne kibar kibar konusuyonuz aga basacan küfürü cikacan dassak gecer gibi ironi mesaji diye cevab veriyorlar bide boyle sitelere yatirim yapanlarin aklından şüphe ederim

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,528
4,798
113
Ne kibar kibar konusuyonuz aga basacan küfürü cikacan dassak gecer gibi ironi mesaji diye cevab veriyorlar bide boyle sitelere yatirim yapanlarin aklından şüphe ederim
Sen guwenlikcisin kibarligi senin ornekwermen gerekirlen su yaptığına bak hic yakışıyor mu :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Bunlarin canliya baglanip dumduz gidiceksin.haysiyet yoksunlari nasil ilgi cekiceklerini sasirmis soysuz adiler

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,655
2,122
113
Bana da yazmışlar wpden dalganjn fotosu nu attim daha kalkiyor gencim dedim engellemiş

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Fazla uğraşmayın bunlarla başımız belaya girecek İzmir'e yaşıyorum bende bunlar yüzünden

Ekli dosyalar

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,589
6,633
113
Konu Uzobet'den açılmış madem şunu da ekleyeyim. 3 hafta önce bana attıkları mail. Aklı sıra tehdit şantaj yoluyla yatırım yaptırıp koparmaya çalışıyor aveller. Ekteki yazışma komedi zaten afkjadsfj.

Ekli dosyalar