Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vagasrush - 75$ Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
Lan bubsite simdi yeni kimlik belgesinden mi istiyo onay icin cipli olan canli yardim hesabiniz onaylanmis dedi anlamadim gelen mail de son kullanma tarihi falan istiyo

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Lan bubsite simdi yeni kimlik belgesinden mi istiyo onay icin cipli olan canli yardim hesabiniz onaylanmis dedi anlamadim gelen mail de son kullanma tarihi falan istiyo
kardeşim fatura istyorr kimlğin arka önlü resmi birde adına kayıtlı son altı ay içinde fatura.gelen maile ekle bunları gönder.

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Yuh ama kardeş sende gerekli olan çipli kartı kendi hüviyetin adına almıyosun bi bonus adına alıyosun icap eder mi ?
18 liraydı 1 sene önce şimdi 20 tl diyolar biyometrik fotograf isteniyor 2 3 tane

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
Almiýorm kardesm zaten bi taraflarina doksunlar 100dolari onla mi ugrascam memlketin cilesi bitmiyo herifler 1.5 ay sonraya kimlik randevusu veriyolar bosuna ugrasmasin eski kimligi olanlar parayi cekicem diye

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
bende eski kimlik gönderdim onaylandı..

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
Bana da dun jd diye bi sikko hesabiniz sorunsuz onaylandi dedi sabah 4:53de mail gelmis neyse bu bonusun cevrim suresi mi 1 aydi acaba cevrimi tamamladik istedgimiz zaman cekebilir myz acaba izin verrlerse 2 3 ay sonra zaten vermicekler de kiviriyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...