Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vagosbet 100 TL FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saldamli01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
204
45
28
Dost seninle kişisel münasebetim yok fakat bugün başkasına yapan yarın banada yapar o nedenle benim çekilişlerime boşuna katılma çıkan tüm arkadaşlara ödüllerini gönderdim senin hakkında çok fazla şikayet var beni yanlış anlama şuradan sana kefil olacak 5 kişi çıkmaz en az 8-9 kişi dolandırıcı diyor senin için o nedenle uygun görmüyorum teşekkür ederim
Boş bir Konuşma Olmuş. Senin Dedigim gibi, bugün onayda yarın bize.. Kardaş şahsen ben bahsettiğin adamı tanımam etmem. Ama Böyle bir yerde, Birine Dolandırıcı Damgası vurmak yakışmaz. Ha Bildigin bir dolandırıcılığı varsa onu anlat ki herkes bilsin..
o demiş, bu demiş le olmaz, Gulle mi oynuyon, çocuk gibi..

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
3,982
113
Bizde gizli sakli yok profilimde yaziyor yasimiz sen gibi saklamiyoruz kimsenin 1 lirasinida calmadik 5 6 yildir forumdayiz sende bunlari sahipsen muhattap olabilirsin ama gozuken oki milletin parasini calmissin muhattabim olamazsin uzak dur.gordum gordumde senin kdr arsizinida gormedim yahu hic utanman yokmu
Off en yaşlı ben miyim burada bee.48, ömür geçmiş bitmiş, en güzel yaşları heba etmişim

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43
Site agir dolandirici önce bonusunuz hesabiniza eklenmiştir dedi bidaha bağlandım şifreyi unutmuşum şifreyi yenile dedim çoklu ip dedi ulan okul cocugu dedim canlıya kapatti uzak durun patlarsiniz

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,708
1,087
113
@admin kanka burda şirket olmuşlar yeni üye açmış konuyu üğer yeni üye yazı yazarak üstte tutuyor sazan avına çıkılmış müsade etmesen ?

Sezginbakar

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
36
50
18
@admin kanka burda şirket olmuşlar yeni üye açmış konuyu üğer yeni üye yazı yazarak üstte tutuyor sazan avına çıkılmış müsade etmesen ?
Kardeş burda her bisey paylaşan şirket mi oluyor ne kadar boş bir düşünceye sahipsin.. siteyi bilmem etmem bana mesaj geldi bende sizinle paylaştım ne kadar çok meraklisiniz insanları karalamaya .. bi çok arkadaş dolandiciri demiş kimisi aldım bonusu demiş.. demekki site iyi veya kötü arkadaşlarımız uyarmış bi zahmet sizde oynamayin .. yapmayın ya iyilik yap kotu ol ne kadar basitsiniz..

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,708
1,087
113
Kardeş burda her bisey paylaşan şirket mi oluyor ne kadar boş bir düşünceye sahipsin.. siteyi bilmem etmem bana mesaj geldi bende sizinle paylaştım ne kadar çok meraklisiniz insanları karalamaya .. bi çok arkadaş dolandiciri demiş kimisi aldım bonusu demiş.. demekki site iyi veya kötü arkadaşlarımız uyarmış bi zahmet sizde oynamayin .. yapmayın ya iyilik yap kotu ol ne kadar basitsiniz..
Yapmıyor ödeme 3 5 kişşi toplanmış güncelleyip duruyorsunuz ne anlatoyorsun

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
ben muhattap olmuyorumki zaten siz oluyorsunuz.ben hakkımı talep ediyorum forum kurallarını çok iyi biliyorsanız ticaret yasak zaten o adam da banlanmıs asıl dolandırıcı oydu.bakın görün piyasada bile olmayan adamı savunuyorsunuz şuan.çekilişte admin kura çekti bana çıkmış ama para gelmedi.bende sıfırlanması için dua edicem gece gündüz rabbime.
Şimdi sana akıl almaz konuşma yapıcam ban yeme uğruna iyi dinle. Bütün yaptığın yorumları okudum ne kadar karaktersiz kişiliksiz kansız bir gevşeksin lan sen? Ben zordasın diye işini çözmeye çalışırken sen benim işlem kanalımı kullanıp ödeme alıp para falan istemeyeyim diye beni engellemedinmi? Neyin hak hukukundan bahsediyon burada seni çekilişle üyelere meze ederim hemde şartsız şurtsuz olum bu kadar insan seninle ilgili şikayetleri konuşurken hangi yüzle hala adama çekiliş parasını vermesini diretiyon? Olm durumunu hiç ayıkamadım ama böyle gidersen kumar uğruna herşeyini pazarlarsın sen. Benimde elbet alıp veremediğim para olmuştur adamlar bugun yazsa bana yüzüm kızarır cevap veremem ama sen kalkmış burada adama ahkam kesiyorsun adminler kurallar gereği bana ban atabilir en azından belki biraz daha az oynatırsın götünü başını. Ban yemeyi hakettim sana bu yazdiklarimla ama sende bu cümleleri hatta fazlasını hakediyosun hatta buraya yazmaya çekindiğim bir çok şey var fakat herkesin içinde sana ağır konuşmak istemiyorum sen artık hayal gücün ne kadar genişse otur bugün sana ne gibi cümleler kurabileceğimi otur düşün.

64BB2C66-786A-472E-9DE7-0E9AECC95A7E.png16B6D330-A801-4E07-BD89-1D733B3FDE39.png

Son düzenleme:

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,946
757
113
Şimdi sana akıl almaz konuşma yapıcam ban yeme uğruna iyi dinle. Bütün yaptığın yorumları okudum ne kadar karaktersiz kişiliksiz kansız bir gevşeksin lan sen? Ben zordasın diye işini çözmeye çalışırken sen benim işlem kanalımı kullanıp ödeme alıp para falan istemeyeyim diye beni engellemedinmi? Neyin hak hukukundan bahsediyon burada seni çekilişle üyelere meze ederim hemde şartsız şurtsuz olum bu kadar insan seninle ilgili şikayetleri konuşurken hangi yüzle hala adama çekiliş parasını vermesini diretiyon? Olm durumunu hiç ayıkamadım ama böyle gidersen kumar uğruna herşeyini pazarlarsın sen. Benimde elbet alıp veremediğim para olmuştur adamlar bugun yazsa bana yüzüm kızarır cevap veremem ama sen kalkmış burada adama ahkam kesiyorsun adminler kurallar gereği bana ban atabilir en azından belki biraz daha az oynatırsın götünü başını. Ban yemeyi hakettim sana bu yazdiklarimla ama sende bu cümleleri hatta fazlasını hakediyosun hatta buraya yazmaya çekindiğim bir çok şey var fakat herkesin içinde sana ağır konuşmak istemiyorum sen artık hayal gücün ne kadar genişse otur bugün sana ne gibi cümleler kurabileceğimi otur düşün.

Ekli dosyayı görüntüle 364437Ekli dosyayı görüntüle 364436
AYAKTA ALKIŞLADIM SENİ Helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...